Siyaset

Çelikbilek Beykoz’u bir baştan bir başa…

Çelikbilek Beykoz’u bir baştan bir başa…
23.02.2017 16:29
| | |
4873

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ardahanlılar ve Erzurumlular Derneği’ni ziyaret ederek dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi.

İlçedeki yöre dernekleri ve sivil toplum örgütleriyle her platformda bir araya gelerek, ilçeye dair görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkan Yücel Çelikbilek, Ardahanlılar Derneği ve Beykoz Erzurumlular Derneği’ni ziyaret etti. 

Dernek başkanları, yönetim kurulu ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Yücel Çelikbilek’e, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve  Yakup Özbek de eşlik etti.

Başkan Yücel Çelikbilek’i,  Ardahanlılar Derneği’nde Halk Ozanı Korkmaz İkan, türkü seramonisi ve halk ozanlarının eserlerinden güzellemelerle karşıladı. Kendisine plaket takdim edildi.

Başkan Yücel Çelikbilek, Beykoz Erzurumlular Derneği’nde de dernek üyelerinin talep ve önerilerini dinledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetlerde ilçeye ve ülke gündemine dair konularele alındı.

“Halkımız, lider ülkemiz için olumlu bir karar verecek”

Başkan Çelikbilek ziyaretinde referanduma da değinerek: “Mazlumların ve mağdurlarına sahip çıkan ülkemize, birlik ve beraberlik duygularıyla sahip çıkmalıyız. Halkımız inanıyorum ki; ülkemizin geleceği için en iyi kararı verecek. Referandum seçiminde, ülkemiz bekası için vatandaşlarımız en doğru hareketi sergileyecek. Olumlu bir şekilde karar verecek. Yapacağı bu yenilikle, miadını dolduran kanunlar değişecek, daha yeni, modern ve halkımızın taleplerini yerine getirecek güzel işlerin olmasına imza atacak. Herkesin gelecek nesillere güçlü bir yönetim ve söz sahibi bir Türkiye bırakması için fırsat elimize geldi. Ülkemizin güçlü yarınlara taşımak için referandum hepimiz için çok önemli bir fırsattır. Milletimizin bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğine inanıyorum.” diye konuştu.

Başkan Çelikbilek, ziyarette dernek üyelerini dinleyerek belediye hizmetlerine ilişkin beklentileriyle ilgili görüşlerini de aldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Beykoz Erzurumlular derneği, Beykoz Ardahanlılar Derneği, Yücel Çelikbilek, Ziyaret, Serhat Şehirler

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"