Çelikbilek Beykoz’da Bayrama anlam kattı

  • Güncelleme: 13.09.2016 18:48
  • Okunma: 4575 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 15 Temmuz FETÖ Darbe Girişiminde şehit düşen Murat Akdemir ve Hasan Kaya’nın kabirlerini ziyaret etti.
Çelikbilek Beykoz’da Bayrama anlam kattı

Bayramın ikinci günü AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık binasında, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ında hazır bulunduğu bayramlaşma programına, ardından Beykoz Belediyesi “15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanı”nda düzenlenen programa katılan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek günün son ziyaretini ise şehitlerin kabirlerine yaptı.

15 Temmuz’da şehit olan ve kabirleri Beykoz’da bulunan Murat Akdemir ve Hasan Kaya’yı ziyaret eden Başkan Çelikbilek, kabirlerde Kuran-ı Kerim okuyarak, şehitler için dua etti.

Oldukça duygusal olduğu gözlenen Başkan Çelikbilek, kabristandaki diğer vatandaşlara da duygusal anlar yaşattı. Başkan Çelikbilek’in kabristanda kaldığı süre içinde, kendisine eşlik eden danışmanı İsa Sucuoğlu’da vatandaşlara lokum ve gül suyu ikram etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilk etapta Murat Akdemir’in Göksu Mezarlığı’nda bulunan kabrine,  oradan da Kavacık Mezarlığı’na bulunan Hasan Kaya’nın Kabrine gitti.

Haber Merkezi  

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz