Yaşam

Çelikbilek Beykoz’da Bayrama anlam kattı

Çelikbilek Beykoz’da Bayrama anlam kattı
13.09.2016 18:46
| | |
3977

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 15 Temmuz FETÖ Darbe Girişiminde şehit düşen Murat Akdemir ve Hasan Kaya’nın kabirlerini ziyaret etti.

Bayramın ikinci günü AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık binasında, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ında hazır bulunduğu bayramlaşma programına, ardından Beykoz Belediyesi “15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanı”nda düzenlenen programa katılan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek günün son ziyaretini ise şehitlerin kabirlerine yaptı.

15 Temmuz’da şehit olan ve kabirleri Beykoz’da bulunan Murat Akdemir ve Hasan Kaya’yı ziyaret eden Başkan Çelikbilek, kabirlerde Kuran-ı Kerim okuyarak, şehitler için dua etti.

Oldukça duygusal olduğu gözlenen Başkan Çelikbilek, kabristandaki diğer vatandaşlara da duygusal anlar yaşattı. Başkan Çelikbilek’in kabristanda kaldığı süre içinde, kendisine eşlik eden danışmanı İsa Sucuoğlu’da vatandaşlara lokum ve gül suyu ikram etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilk etapta Murat Akdemir’in Göksu Mezarlığı’nda bulunan kabrine,  oradan da Kavacık Mezarlığı’na bulunan Hasan Kaya’nın Kabrine gitti.

Haber Merkezi  

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberler, Yücel Çelikbilek, Kabir, şehit, Ziyaret, Murat Akdemir, Hasan Kaya

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"