Çelikbilek, belediye personeliyle bayramlaştı

  • 25.08.2017 18:25
  • Güncelleme: 05.09.2017 18:04
  • Okunma: 6775 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye personeli Kurban Bayramı vesilesiyle düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi.
Çelikbilek, belediye personeliyle bayramlaştı

Belediye iç avlusunda tertip edilen, gülsuyu ve çikolata ikramlarının yapıldığı bayramlaşma töreninde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Tacettin Aksu, Yakup Özbek, Mahmut Gülbasar, başkan danışmanları, birim müdürleri ve belediye çalışanları bir araya gelerek bayramlaştılar.

Başkan Çelikbilek: “Birbirimizi sevdiğimiz gün bayramınız bayram olur

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bayramla ilgili olarak: “Kıskançlığın hasetliğin olmadığı güzelliklerin yaşandığı bir bayramı daha kutlayacağız. Bayramda çıkacağınız uzun yollarda sabırlı ve dikkatli, hassas olun ki ağzınızın tadı bozulmasın. Bayramda kabir ziyaretlerini ihmal etmeyin. Ölüleri ve dirileri, akraba, arkadaş, komşularınızı ziyaret etmeyi unutmayarak islami ve insani görevlerinizi yerine getirin. Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm ümmeti Muhammed’in de bayramını kutluyorum. Allah ülkemize ve ordumuza zeval vermesin. Ayrıca ecdadımızın Anadolu’nun kapılarını açışının 746 yıl önceki Malazgirt Zaferinin Yıldönümünde bu yıl ilk kez devlet töreninin düzenleneceği bir bayram daha yaşayacağız. Ecdadımızın bize kanları ve canlarıyla fethederek bize emanet ettikleri bu vatanı bizler de emanet etmek için birbirimizi seven bir toplum olalım. İşte bu topraklarda aynı inancı paylaştığınız gün bayramınız bayram olur. Beykoz Belediyesi ailesi olarak hepinizin bayramını kutluyor hayırlı günler diliyorum.” dedi.

Bayramlaşma 2. gün yapılacak

Beykoz Belediyesi’nin halka açık düzenlediği, çeşitli ikramların yapılacağı Bayramlaşma programı bayramın 2. günü saat: 12.00’de Belediye Meydanı’nda yapılacak. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz