Çelikbilek, Belediye Başkanlarını Beykoz'da ağırladı

  • 04.10.2017 18:00
  • Güncelleme: 05.11.2017 14:05
  • Okunma: 9937 kez
  • Yorum: 3
İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları, toplantısı Beykoz Çavuşbaşı Kasrı'nda gerçekleştirildi.
Çelikbilek, Belediye Başkanlarını Beykoz'da ağırladı

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantı da Anadolu Yakası Belediye Başkanları, hizmetler ve projeler hakkında bilgi aktarıp, fikir alışverişinde bulundu. Belediyeler arasında işbirliği, koordinasyon ve yardımlaşmayı sağlamak üzere her ay yapılan toplantıda, kent hizmetlerine ortak akılla üretilen çözümler masaya yatırıldı.

Anadolu Yakası Belediye Başkanları toplantısına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanı sıra AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyesi ve Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Cin, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Habil Yazıcı katıldı.

Belediye başkanlarının farklı belediye hizmetleri konusunda istişareler yaptığı, ortak sorunların ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantıda, aynı zamanda yerel yönetim alanındaki güncel gelişmeler de ele alındı.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

HavvaNur (5 yıl önce)

Neden sancaktepe Belediye başkanı Syn ismail Erdem'in ismini orada göremiyoruz? Resimlerde yücel çelik bileğin yanın da olmasına rağmen ismini yazmamışsınız. Eski beykoz Yeni sancaktepeli olarak Bu yapilana anlam veremiyorum

Hasan Tas (5 yıl önce)

Acaba 1 ay sonra o resimdekilerin kac tanesi istifa etmis olacak?

Muro (5 yıl önce)

YAR SACLARIN LÜLE LÜLE BÜYÜKŞEHİR SANA GÜLE GÜLE. MART AYINDA 2019 .

Yorum Yaz