Siyaset

Çelikbilek Ankara’da Başbakan ve Bakanlarla görüştü

Çelikbilek Ankara’da Başbakan ve Bakanlarla görüştü
19.10.2016 12:07
| | |
4425

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de aralarında bulunduğu Anadolu Yakası Belediye Başkanları, Ankara’da bir dizi temasta bulundular.

Başkanlar; Başbakan Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müzezzinoğlu ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyareti gerçekleştiren heyette; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,  Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen yer aldı.

Gazi Meclisini de ziyaret eden Başkanlar, 15 Temmuz Gecesi hainler tarafından bombalanan TBMM yerleşkesinde de incelemelerde bulundular.

Ziyarette Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı heyet adına Başbakan ve Bakanlara çeşitli hediyeler takdim etti. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, kendisi gibi AK Parti İstanbul İl Teşkilatı kurucularından olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, eski İstanbul İl Başkanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu da özellikle ziyaret etti.

Başkan Çelikbilek, Bakan Müezzinoğlu’nun odasında bir süre kendisiyle özel görüştü.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Yücel Çelikbilek, Ziyaret, Ankara, Mehmet Müezzinoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"