Makaleler

Çelikbilek AB’ye girmek üzere

2014.08.19 00:00
| | |
15042

Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek, Yerel Basını bilgilendirmek amacıyla düzenlemiş olduğu sabah kahvaltısında...

Daha önce bitirilen, şu anda devam eden ve önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan projeleriyle ilgili kapsamlı bilgi verdi.

Tüm bu projelerin Beykoz’umuz için yaşamsal önem taşıyan çok önemli projeler olduğunu anlayınca değerli başkanımızı bir kez daha takdir etmek üzerime borç oldu.

Sayın, Çelikbilek bu projelerin tümünü bitirdiğinde Türkiye’den önce AB ‘ye girmeyi başaracak sanırım.

Eksiğiyle, fazlasıyla tüm bu projelerin doğal olarak eleştirilecek yönleri olabilir ancak ne olur eleştirilerimiz yıkıcı değil yapıcı olsun.

Projelerin içersinde beni en fazla etkileyen Emekliler için hazırlananı oldu. Bunun yanında Sayın Başkanın Beykoz’da spora verdiği destek ve katkılar aralıksız devam ediyor. Katkı ve desteklerin bireysel değil, kitlesel hedefleri olması ise tüm Beykoz kamuoyunu fazlasıyla mutlu ediyor. Göreve geldiği günden günümüze gelene kadar Amatör spora verdiği katkı ve desteklerden dolayı Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Tüm bu hizmetler görülürken Başkanı yanıltmak üzere devreye giren art niyetliler, lütfen artık gölge etmeyin. 

Beykoz Belediyesi’nin tüm etkinlikleriyle, İlçemizin Sivil Toplum Örgütleri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetler, yerel basınımızda geniş ölçekli olarak yer bulmaya devam ediyor. Yazılarıyla, okurlarının ufkunu açan köşe yazarlarımızın değerli yazılarıyla birlikte Beykoz Yerel Basını tüm Beykoz Kamuoyunun aydınlatma misyonunu tarafsızlık ilkeleri doğrultusunda yerine getirmeyi sürdürüyor. 

Dost Beykoz’un Değerli köşe yazarlarından Mehmet Ali Anafarta’nın Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde “Beden Dili” konusunda vermiş olduğu konferans ben ve tüm izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi. Ben şahsen nefes almadan izlediğim Sayın Anafarta’nın bu tür programları daha sık bir biçimde sergilemesi tüm Beykozluların yararına olacaktır. 

Başkanı bulunduğum BİSK’in Beykoz’daki Sivil Toplum Kuruluşlarıyla başlatmış olduğu görüşmeler sonucunda, çok eski tarihlerden beri sahip olduğu Spor Kültürü konusunu yeniden canlandırmak, Sporun pilot İlçesi olma yolunda Spor Turizmi çalışmalarımızı harekete geçirmek için giriştiğimiz dinamizmimize katkılar sunarak gerekli destekleri vermelerini bekliyoruz. 

Sporun ve spor haberlerinin yerel basınımızda daha fazla yer alması, en büyük dileğimiz, ancak Talip Ercan’dan başka Spor Muhabirimizin olmaması tabi ki üzüntü verici. Son günlerde Beykoz Güncel Gazetesinden Arzu Başlantı’nın spor haberleriyle ortaya çıkışı bizleri mutlu ediyor. Ancak çok yetersiz olan sportif haber üretme ve yayınlama konusunda tüm yerel basın yetkililerinden yeni Talip Ercan’lar yetiştirmeleri konusunda yeni atılımlar beklemekteyiz.

Bu arada, son günlerde Dost Beykoz’un yaptığı atılımlar kamuoyunda gerekli desteği bulurken hak ettiği takdiri almaya devam ediyor. 

Anahtar Kelimeler: Çelikbilek AB’ye girmek üzere, Dost Beykoz, Beykoz, Çelikbilek

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"