Yaşam

Çelik ailesinin Beykoz'da mutlu günü

Çelik ailesinin Beykoz'da mutlu günü
07.01.2017 15:27
| | |
10459

Foto galeri

Beykoz'un tanınmış isimlerinden Haydar Çelik'in oğlu AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çelik, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Önceki dönemlerde Beykoz'da Meclis Üyeliği ve Beytaş Genel Müdürlüğü gibi görevlerde bulunan Haydar Çelik'in oğlu Fatih Çelik, Canan Bağdatlı ile nişanlandı.

Kavacık Salon Talia'da gerçekleştirilen nişan merasiminde Bağdatlı ve Çelik çiftinin kurdelesini Sultanlar Grup Yönetim Başkanı İşadamı Şeref Yıldız kesti.

Yaklaşık 2.5 saat süren nişana İstanbul İlim ve Kültür Vakfı Mütevelli Hayat Üyesi Prof. Dr. Faris Kaya, Sultanlar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Yıldız, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcıları Muhammed Hanefi Dilmaç ve Mahmut Gülbasar, İBB Başkan Danışmanı Adem Sefer, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları 1. Bölge Teşkilat Başkanı Fatih Sağlam'ın yanı sıra Fatih Çelik ve Canan Bağdatlı çiftinin yakınları katıldı.

Fatih Çelik ve Canan Bağdatlı nişan yüzüklerini İşadamı Şeref Yıldız taktı. Yıldız, nişan merasiminde yaptığı konuşmasında evlilik yolunda atılan bu adımın tamamına ermesini diledi.

Nişan merasimine katılan misafirler ise Bağdatlı-Çelik çiftiyle fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Nişan, Fatih Çelik, Canan Bağdatlı, Şeref Yıldız, Sultanlar Grup, Hanefi Dilmaç, Mahmut Gülbasar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"