Ceceli, Selin İmer'le Beykoz Acarkent'te yaşayacak?

  • 29.06.2017 11:13
  • Güncelleme: 05.07.2017 17:53
  • Okunma: 11957 kez
  • Yorum: 0
10 Temmuz'da sade bir törenle dünya evine girecek olan Mustafa Ceceli ile Selin İmer çiftinin Beykoz Acarkent'ten ev aldığı ve orada yaşayacakları öğrenildi.
Ceceli, Selin İmer'le Beykoz Acarkent'te yaşayacak?

Sürpriz aşklarıyla magazin gündemini uzun süredir meşgul eden Mustafa Ceceli ile Selin İmer, düğün tarihini kararlaştırdı. 10 Temmuz'da sade bir törenle dünya evine girecek olan ünlü çift Mustafa Ceceli ile Selin İmer'e ünlü otelden ret...

Çiftin düğün tarihi belli oldu.

Habertürk'ün haberine göre; 10 Temmuz'da dünya evine girme kararı alan ikilinin hazırlıkları gizlice yürüttükleri ortaya çıktı.

40 kişilik küçük bir davetli grubunu çağırmayı planladıkları düğünü Kuruçeşme'deki Les Ottomans Hotel'in küçük salonunda yapmayı planlayan Selin İmer ve Mustafa Ceceli, geçen hafta yapılan görüşmede otel yönetiminden ret cevabı aldı. Bu gelişme üzerine Mustafa Ceceli yeni mekan arayışına başladı.

Çift, Mustafa Ceceli, Amerika'dan döndüğünden beri Kanlıca'daki Ajia Otel'de kalıyor.

Kanlıca'daki otel eski sevgilinin

Otel, Selin İmer'in bir dönem aşk yaşadığı Beşiktaş'ın eski başkanı Serdar Bilgili'ye ait.

Nikahtan sonra oturacakları evi Beykoz Acarkent’te bulan Mustafa Ceceli’nin Amerika'ya gitmeden önce ev için kaparo verdiği ortaya çıkmıştı.

Sosyal medyada Selin İmer 'yuva yıkan kadın' ilan edilmişti.

Bu duruma Selin İmer’in annesi Canan İmer çok üzülmüş. Canan İmer, yakın çevresine ''Kızım yuva yıkmadı. Selin böyle bir şey yapmaz'' deyip ağlıyormuş.

Mustafa Ceceli'den boşanan Sinem Gedik'in üzüntüden 45 kiloya düştüğü iddia edilmişti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz