Spor

Çavuşbaşıspor üzgün ama karamsar değil

Çavuşbaşıspor üzgün ama karamsar değil
06.12.2017 21:24
| | |
2367

İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grubunda zirve mücadelesi veren Çavuşbaşıspor hafta sonunda İstanbul Ağrıspor mağlubiyeti ile yaşadığı üzüntüyü geride bırakma niyetinde.

Maç öncesinde rakibinin önünde ikinci sırada yer alan Beykoz ekibi yaşadığı 3-2'lik mağlubiyetin ardından üçüncü sıraya geriledi.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Sorumlusu Ali İhsan Ayar yaptığı değerlendirmede İstanbul Ağrıspor mağlubiyeti ile önemli bir avantajı geri tepmenin farkında olduklarını söylerken, "Hepimiz üzüldük, geriye düştüğümüz maçta daha sonra toparlansak da rakibimiz fazlası ile oyundaki boşluklara sığındı, hatta fazlası ile bunu uyguladı. İkinci yarıda topun oyunda kalış süreci düştükçe düştü. En az 15 Dakikalık bir uzatma anı olmalı iken verilen 11 dakikanın 8.dakikasında hem de belki de kaderimiz belirleyecek bir korner atışı öncesinde son düdük çalındı. Yazık hem de çok yazık bir yaşanmışlık var ortada. Tabii ki bahaneler sığınma düşüncesinde değilim, ancak 3 golle geri düştükten sonra toparlanmak çok zor olmakta, ki biz bunu başaracak gibi idik. Bu andan sonra kalan maçlarımıza bakacağız ilk iki için iddiamızı devam ettireceğiz " şeklinde konuştu.

Çavuşbaşıspor As Başkanı  Recep Yavuz ise açıklamasında futbolcularının sahada varını yoğunu ortaya koyduğunu söylerken, "Yediğimiz goller ile geriye düşmemize karşın, ikinci yarıda ortaya konan özverili, istekli tablo maalesef maça belki de bir beraberlik şansı getiremedi. Şimdi bu maçın artık geride kaldığının farkına varmalıyız. Önümüzde bizi hedefe taşıyacak birçok maç var, işte bu maçlara konsantre olmalıyız, moralimizi kesinlikle bozmamalıyız" diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Çavuşbaşıspor, İstanbul Ağrıspor, Ali İhsan Ayar, Recep Yavuz

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"