Çavuşbaşıspor Ukrayna’dan stoper transfer etti

  • 0
  • 2447

Beykoz’un İstanbul SAL temsilcilerinden Çavuşbaşıspor'da 2022-23 Sezonunda yer alacağı grubun belirlenmesinin ardından transfer çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor.

Kırmızı-Beyazlı ekip Stoper mevkiindeki eksikliğini Ukrayna Ligi takımlarından Maripol'da da forma giyen Murat Yıldırım ile anlaşmaya vararak çözdü.

Beykoz Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin ve Futbol Takımlar Koordinatörü Mehmet Şahin ile kulüp merkezinde bir araya gelen 2001 doğumlu oyuncu ile her konuda anlaşmaya varılırken sembolik imza töreni sonrasında kameralara poz verildi

Beykoz Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin yer aldıkları 8. Grup hakkında ilk açıklamalarını yaptı... "Grubumuzda profesyonel liglerde oynamış takımlar da dahil olmak üzere iddialı birçok takım var. Ancak bizim de bu sezon için belirlediğimiz hedef ortada. Öncelikle grubumuzun hayırlı, uğurlu olmasını kazasız, belasız maçlara sahne olması dileklerimi de iletmek isterim. Lige iyi başlamak çok önemli, bu sebeple ilk maçımıza kadar kadromuzu hazır hale getirmek istiyoruz. Biz de iyi bir kadro kurduk... Son olarak sadece isimlere, mazilere bakılarak şu takım güçlü, şu takım da eski gücünde değil gibi yorumlara aldırış etmiyoruz. Hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un süper kadrolarının grupları belli oldu
Önceki Beykoz’un süper kadrolarının grupları belli oldu
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu