Spor

Çavuşbaşıspor takviye düşünüyor...

Çavuşbaşıspor takviye düşünüyor...
2014.08.25 00:00
| | |
4844

İstanbul 1. Amatör Ligi'nin Beykoz Temsilcilerinden Çavuşbaşıspor haftayı Elmalıspor ile oynadığı hazırlık maçı ile tamamlarken, müsabakadan 3-2'lik skor ile galip ayrılan taraf oldu.

Kırmızı-Beyazlı ekip maça Kalede Özcan-Emrah-Yavuz-Enver-Sefa-Resul-Cevat-Metin-Ali Rıza-İsmail ve İlker'den kurulu bir 11 ile çıktı. Karşılaşmanın ilk yarısında ev sahibi Çavuşbaşıspor'un 2-0'lık üstünlüğü vardı. İkinci yarıda kadrosunu değiştiren Çavuşbaşıspor maçın 2-2'ye gelmesinin 

ardından bir gol daha bulunca müsabakadan 3-32 galip ayrılan taraf oldu. Kırmızı-Beyazlı ekipte gollerde imzası olan isimler Emrah-Ali Rıza ve Berat olurken özellikle Berat'ın maçın son dakikada kaydettiği ve takımını galibiyete taşıyan frikik golü ayakta alkışlanacak nitelikte idi. Özer-Tayfun-Ogün-Berat-Emre-Servet ve Oğuzhan Çavuşbaşıspor takımında oyuna sonradan dahil olan isimler idi.

Müsabakanın ardından açıklamada bulunan Çavuşbaşıspor Antrenörü Ali Osman Demirtaş yaptıkları 2 hazırlık müsabakasında eksik yönlerini fazlası ile gördüklerini söylerken, "Çavuşbaşıspor'da bir sitem-düzen kuruldu. Tabii ki takıma 2-3 takviye yapma niyetimiz var, ancak gelecek ya da alınacak arkadaşların bu siteme uyması zorunlu. Bu konuda arayışlarımız devam etmekte. Lig maçları başlayıncaya değin durum netleşmiş olur" şeklinde konuştu.

 

Çavuşbaşıspor 2. Başkanı Ali İhsan Ayar'da yaptığı açıklamada hazırlık maçlarını dikkatli gözler ile tak

ip ettiklerini söylerken, " Bizler de futbolun içinden gelen kişiler olarak bu müsabakalarda bazı eksik yönlerimiz olduğunu gördük. Bu sebeple takıma takviye yapılması yönünd

e temaslarımız, araştırmalarımızı sıklaştıracağız. Hedefi olan bir takım olarak da yönetim kurulu olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz" diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Çavuşbaşıspor, Ali İhsan Ayar, Ali Osman Demirtaş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"