Spor

Çavuşbaşıspor takibe devam ediyor

Çavuşbaşıspor takibe devam ediyor
16.11.2017 18:18
| | |
2969

İstanbul 1.Amatör Lig 16.Grubunda mücadele eden Çavuşbaşıspor'da hafta sonunda Tokayköyspor karşısındaki galibiyet motivasyonu üst seviyelere taşıdı.

Kırmızı-Beyazlı ekip güçlü grupların peş peşe dizildiği üst sıraları takibe devam ediyor.

Beykoz ekibinde Genel Kaptan Recep Yavuz bu andan sonra her maçın kendileri açısından bir final anlamı taşıyacağını söylerken, "İddialı ve de hedefi olan bir takım olarak başladığımız ligde hiç ummadık puan kayıpları yaşayınca geri düşmüştük. Artık Tokatköyspor maçı ile başlayan ve hafta sonunda Ataşehir Doğuşspor maçı ile devam ettirmeyi düşündüğümüz galibiyetler serisine başlamak istiyoruz. Takımımız gerçekten de iyi oyuncularda kurulu bir ekip ancak yaşadığımız şanssızlıkları yanında futbolcularımızda yaşanan sakatlıkların da bu durumda olmamıza etken olduğu düşüncesindeyim. Bu süreci hasarla geçirdik ancak bu andan sonra üst sıralara doğru yol alma mecburiyetimiz var" diye konuştu.

Çavuşbaşıspor Takımı Antrenörü Ali İhsan Ayar ise gruplarının oldukça zorlu rakiplerden oluştuğunu hatırlatırken, "Hedefi olan takımların çok olması, her maçı zorluk derecesi üst düzey maça çevirmekte. Bu sezon altıncı maçımızı geride bıraktık, kazanabileceğimiz maçlarda yaşanılan puan kayıplarına hala daha üzülüyorum, ancak biz de hedefi olan bir takım olarak önümüzdeki haftalarda alacağımız seri galibiyetler ile zirve yarışında kendimize avantaj sağlamak istiyoruz. Geçen hafta sonunda oynadığımız Tokatköyspor maçında gerçekten de güzel görüntüler vardı. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Tokatköyspor'a değerli dostlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi iletmek isterim. Hafta sonunda grupta son sırada yer alan Ataşehir Doğuşspor'u ağırlayacağız. Karşılaşmanın hazırlıklarına devam ediyoruz. Futbolcu kardeşlerime rakibin sırlamadaki yerini dikkate almamalarını özellikle hatırlatmaktayım. Kesinlikle bir rehavet havasına girmeyeceğiz. Alacağımız galibiyet ile zirve takibine devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Çavuşbaşıspor-Ataşehir Doğuşspor karşılaşması 19 Kasım Pazar Günü Saat 11.00'de Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Tesisleri Sahasında başlayacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Amatör, Çavuşbaşıspor, Ali İhsan Ayar, Recep Yavuz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"