Spor

Çavuşbaşıspor siftahı yaptı

2014.07.26 00:00
| | |
4822

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Çavuşbaşıspor yeni sezona ilişkin ilk transferine bir numaradan yani kaleden başladı.

Kırmızı - Beyazlı ekip geçen sezon sonunda İstanbul 2.Amatör liginden 1.Amatör lige çıkma başarısı gösteren Tokatköyspor'un başarılı Kalecisi Özen Akdeniz ile anlaşma sağladı. Çavuşbaşıspor 2. Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ali İhsan Ayar transfer dönemine ilişkin bilgileri kamuoyu ile paylaştı. 2014-2015 sezonunda şampiyonluğu hedeflediklerini söyleyen Ayar, "Biz uzun vadeli bir planlama yaptık. Bu sezon şampiyon olup İstanbul Süper Amatör Ligine çıkmak istiyoruz. Bu sebeple takıma dahil edeceğimiz futbolcu kardeşlerimizi iyice araştırmaktayız, bünyemize uygun olan isimleri ekibimize dahil edeceğiz. Transfer döneminde ilk imzayı ise Tokatköyspor'dan transfer ettiğimiz Kaleci Özen Akdeniz'e attırdık. Bu arada vatani görevlerini tamamlayan takım futbolcularından Davut, İsmail ve Yasin yeniden kadromuzda olacaklar. Transfer döneminde şu anda 2 bölge için arayışlarımız devam etmekte. Stoper ve forvet hattına yapacağımız nokta transferler ile takıma takviye yapacağız" diye konuştu.

Çavuşbaşıspor 2.Başkanı Ali İhsan Ayar, Çavuşbaşı Stadı ile ilgili çalışmalarının devam ettiğini söylerken, "Ankara'da olan dosyamız onaylandığı anda son derece güzel, ihtiyaca cevap verebilecek bir suni çim zeminli sahaya kavuşmuş olacağız. Bu andan sonra da bizi Beykoz ilçesinde en fazla rağbet gören bir kulüp olarak göreceksiniz. Çünkü bu potansiyel Çavuşbaşı Beldemizde fazlası ile mevcut. Aileler çocuklarını toprak sahaya göndermek istemiyor" diye konuştu.

 

Çavuşbaşıspor takımının kalesini teslim ettiği Özen Akdeniz ise yaptığı açıklamada Kırmızı - Beyazlı ekibe gelmekten mutlu olduğunu söylerken, Çavuşbaşıspor'un büyük hedefleri düşünmesinde bu kararımın etkisi büyük oldu şeklinde konuştu.

1986 İstanbul - Üsküdar doğumlu olan Özen Akdeniz 1.85 boyunda. Futbola Paşabahçespor altyapısında başlayıp 14 - 16 Yaş Grubu ve Genç Takım Kalesinde görev yaptıktan sonra bir sezon Gümüşsuyuspor takımında kaleyi korudu. Ardından iki sezon formasını giyeceği Tokatköyspor takımına geçen yetenekli kaleci burada sergilediği başarı ile takımının 1.Amatör Lig’e çıkmasında pay sahibi olan isimlerin başında geldi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Çavuşbaşı Spor Kulübü, Transfer, Beykoz, Ali İhsan Ayar, Çavuşbaşıspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"