Spor

Çavuşbaşıspor sahasına kavuşuyor

Çavuşbaşıspor sahasına kavuşuyor
2015.01.15 00:00
| | |
5035

Yıllardır suni çim zeminli bir sahanın hayali ile yaşayan Çavuşbaşıspor bu yolda en ciddi adımın atıldığı bir imza törenini konuşuyor.

Beklenen imza Ankara'da Spor-Toto Teşkilatı Başkanlığı’nda atılırken Beykoz Belediye Başkan yardımcılarından M.Hanefi Dilmaç ile Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı adına Teşkilat Başkanı Mehmet M.Kasapoğlu anlaşma protokolüne imzalarını atan isimler oldular.

Yapılan anlaşma maddelerine göre Spor-Toto Teşkilatı sahanın yapımı için reklam bedeli olarak 500 bin liralık bir kaynak aktarımında bulunacak iken sahanın yapımının tamamlanmasının ardından Spor Toto teşkilatının reklam panoları belli yerlere monte edilecek.

Ankara'daki imza töreninde hazır bulunanlardan birisi de Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin idi. İmza töreninin ardından son derece mutlu görünen Başkan Şahin, "Göreve geldiğimizden beri bu konu üzerine yoğunlaşmış idik. Birçok kez iş tamamlanıyor derken hep bir pürüz çıkmakta idi, zaman ileriye çekilmekte idi. Ankara'da gerçekleşen imza töreninin ardından iş tamamı ile resmi hüviyete kavuştu. Önümüzdeki günlerde sahanın yapım çalışmalarının başlamasını bekliyoruz. Konuya sadece Çavuşbaşıspor olarak da bakmıyoruz, bu ilçemize olan bir yatırım, dolayısı ile ilçe kulüplerimiz açısından da kullanılacak bir sahamızın olması güzel" diye konuştu.

Çavuşbaşıspor Başkanı Şahin daha sonra bu süreçte kendilerine büyük destek olan isimlere teşekkür ederken, "Başta Bölge Milletvekillerimizden Metin Külünk Bey olmak üzere Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan'a, Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet M.Kasapoğlu'na, Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek ve Yardımcılarından M.Hanefi Dilmaç'a, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü İbrahim Koç'a, İlçe Müdürü Serkan Öcalmaz'a, TASKK-İASKF Başkanı, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez'e en kalbi duygularımızla hem kulübümüz ve camiamız adına hem de şahsen teşekkürlerimi iletmek isterim." dedi.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılarından M.Hanefi Dilmaç ise atılan imzaların Çavuşbaşıspor açısından hayırlı-uğurlu neticeler vermesi dileklerini iletirken, "Beykoz Belediyesi olarak takipçisi olduğumuz bu projenin atılan imzalar ile net bir hale alması ile elbette bizler de mutluyuz. Beykoz Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz. Hayırlı olsun" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çavuşbaşıspor, Spor Toto, Hanefi Dilmaç, Mehmet Kasapoğlu, Çavuşbaşı Spor Kulübü, Kaynak

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"