Çavuşbaşıspor, lidere fena patladı 7-1

  • Güncelleme: 01.01.2018 13:06
  • Yorum: 0
İstanbul 1.Amatör Lig 16.Grubunun Lideri Yamanspor’u Hanefi Dilmaç Stadında konuk eden Çavuşbaşıspor, karşılaşmadan galibiyet ile ayrıldı.
Çavuşbaşıspor, lidere fena patladı 7-1

Ali İhsan Ayar yönetimindeki Beykoz temsilcisi müsabakaya Kalede Erhan-Metin-Yasin-Ercan-Gökhan-Erkan-Furkan ( Dk.55 Göktuğ )-Fırat-Ragıp ( Dk.65 Cevat )-Kubilay ( Dk.80 Abdurrahman ) ve Batuhan’dan oluşan bir kadro ile çıkarken birbirinden güzel 7 gole imza attı.

Müsabakada kaydedilen gollerin ikisi Kubilay Gören’den gelirken diğerlerinde ise 2 tane Fırat’ın birer tane de Yasin Gedikoğlu-Ragıp ve Göktuğ’un imzaları vardı. Maçın ardından ise Çavuşbaşısporluların sevinç ve mutluluğu oldukça güzel kareleri de beraberinde getirdi.

Daha önceki dakikalarda bir sarı kartı bulunan Çavuşbaşıspor’un genç yeteneklerinden Batuhan Aktaş 78.Dakikada ikinci sarı ve ardından çıkan Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.

Çavuşbaşıspor bitime 4 maç kala Lider Yamanspor’u da strese sokmuş oldu. İlk iki sırada yer alan Yamanspor ile İstanbul Ağrıspor’un birer hafta maç yapmadan Bay olarak geçme dezavantajları da bulunuyor.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz