Çavuşbaşıspor kaleyi sağlama aldı

  • 0
  • 5187

Beykoz'un İstanbul 1.Amatör Ligdeki deneyimli ekiplerinden olan Çavuşbaşıspor 2018-19 sezonu için kadrosunu oluşturmaya başladı.

Kırmızı-Beyazlı ekip öncelikle iç transfer görüşmelerine yoğunlaşıp birçok oyuncusu ile anlaşma sağlarken dış transfer görüşmeleri kapsamında ise en önemli transferlerden birisini kale için gerçekleştirdi.

Çavuşbaşıspor’un listesinde olan ve önceki sezonlarda Beykoz ekibinde de görev yapmış bir isim olan Çelebi Doğan ile anlaşma sağlandı.

Çelebi Doğan, önceki sezonlarda Beykoz 1908 ve Soğuksuspor takımlarında da görev yapmış bir isim olarak öne çıkıyor. Anlaşmanın sağlanmasının ardından görüşlerini açıklayan Doğan, "Öncelikle beni bir kez daha kulüpleri için tercih eden Çavuşbaşıspor yönetimine teşekkürlerimi iletmek isterim. Yaptığımız görüşmede şartla her iki taraf için de uygun olunca anlaşmaya vardık. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Çavuşbaşıspor yönetiminin ileriye dönük hedefleri var, inşallah ben de buna katkı sunma niyetindeyim, Allah utandırmasın" şeklinde konuştu.

Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin, yaptığı değerlendirmede Çelebi Doğan’ın gerek sporculuk yaşantısı ile gerekse de sosyal yaşantısı ile örnek bir futbolcu olduğuna dikkat çekerek, "Önceki sezonlarda da kendisine takımımızın kalesini teslim etmiştik. Bu sezon yeni bir teknik ekip ile yola çıktık ve listemizde olan futbolcumuz ile anlaşma sağlayıp kalemizi teslim ettik. Ben futbolcumuza yeniden hoş geldin diyor ve başarılar diliyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

24 Haziran Sonrası, kahreden pişmanlığa düşmemek için
Önceki 24 Haziran Sonrası, kahreden pişmanlığa düşmemek için
Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Sonraki Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz