Spor

Çavuşbaşıspor kader maçına hazır

Çavuşbaşıspor kader maçına hazır
05.01.2018 20:31
| | |
3799

İstanbul 1. Amatör Lig 16.Grubundaki Çavuşbaşıspor, Kartal Çavuşoğluspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Kırmızı-Beyazlılar yer aldıkları grupta 3.sırada bulunurken, ilk iki sırada yer alan Yamanspor ile İstanbul Ağrıspor’un birer hafta "Bay" geçecek olmaları nedeni ile devam eden şansını en iyi şekilde değerlendirmeyi düşünüyor.

Grup Lideri Yamanspor’un 29, İkinci sırada yer alan İstanbul Ağrıspor’un 27 ve üçüncü sıradan onları takip eden Çavuşbaşıspor’un ise 22 puanı bulunuyor.

Çavuşbaşıspor Antrenörü Ali İhsan Ayar, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Çok talihsiz maçlar oynadık, kazanabileceğimiz birçok maçta hesapta olmayan puan kayıpları yaşadık. Ancak kesinlikle pes etmeyeceğiz. Şu anda ilk iki yolunda iddiamız devam ediyor. Hafta sonunda Kartal Çavuşoğlu deplasmanından mutlak surette galibiyetle dönmek istiyoruz. Futbolcularımız maç havasına şimdiden girmiş durumda. İnşallah alnımızın akı ile bu maçı tamamlayıp mahallemize galibiyet coşkusu ile döneceğiz" diye konuştu.

Çavuşbaşıspor As Başkanı Yakup Yavuz ise yaptığı değerlendirmede, "Kalan dört maçımızı da kazanıp, rakiplerimizin puan kayıplarını bekleyeceğiz. Önemli olan bizim bu çıkacağımız maçlarda ortaya koyacağımız performanstır. Kaliteli isimlerden kurulu bir kadromuz var. Bu 4 haftayı kesinlikle firesiz geçmeye mecburuz. Son maçlar oynanmadan ligde hiçbir şey bitmiş olamaz. Ben Ali İhsan Ayar Hocamız ve futbolcu kardeşlerime güveniyorum. Yüreklerini ortaya koyup bizi heyecanlı bir bekleyişe sokacaklardır" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, İstanbul 1. Amatör Lig, Çavuşbaşıspor, Kartal Çavuşoğluspor, Maç, Hazırlık

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"