Çavuşbaşıspor Gökhan Düşkün ile güçlendi

  • 0
  • 2417

Beykoz’u İstanbul SAL’de temsil edecek olan Çavuşbaşıspor kadrosuna yetenekli bir ismi daha kattı.

Kırmızı-Beyazlı ekip 2001 doğumlu, orta sahada görev yapan Gökhan Düşkün ile anlaşmaya varırken gerek yönetim gerekse de teknik kadro bu anlaşmadan oldukça memnun oldu.

Çakmakspor altyapısından yetişen son 3 sezon formasını giydiği ve geçen sezon TFF Bölgesel Amatör Lige çıkan takımda rol üstlenen bir başarı da Beykoz Çavuşbaşıspor ile yaşamak istiyor.

Beykoz Çavuşbaşıspor Tesislerinde gerçekleşen görüşmenin ardından objektiflerin karşısına çıkan genç oyuncu hedefi olan bir takıma gelmekten dolayı mutlu olduğunu söylerken, " İnşallah aynı başarıyı Çavuşbaşıspor forması altında da yaşamak istiyorum. Güçlü bir kadro kurulmuş ve beklentiler de belli. Arkadaşlarımla birlikte sezon sonunda hedeflenen noktaya gelmek istiyoruz. " diye konuştu.

Beykoz Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin kadrolarını Gökhan Düşkün'ün gelmesi ile oldukça iddialı bir konuma geldiğine vurgu yaparken, "Bu sene kadromuza bakıldığında gerçekten de çok değerli, başarılı, kariyerleri olan isimler ile anlaştığımız görülecektir. Çavuşbaşı gibi Beykoz İlçesinde çok özel bir konuma sahip mahallenin artık yeri Süper Amatör Lig olamaz, olmamalıdır da...yönetim olarak 2022-23 sezonu için büyük fedakarlıklar ile iyi bir kadro kurduk ve şimdi de bunun karşılığını almanın da zamanı geldi diyoruz. Gökhan Kardeşimize hoş geldin diyorum, Allah, kaza bela sakatlık yaşatmasın" dedi.

Spor Servisi

Beykoz 1908 Bartu Güven ile yeniden anlaştı
Önceki Beykoz 1908 Bartu Güven ile yeniden anlaştı
Beykoz’un spor lisesi 2. maçından da mutlu ayrıldı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi 2. maçından da mutlu ayrıldı