Spor

Çavuşbaşıspor’dan 6 gollü galibiyet

Çavuşbaşıspor’dan 6 gollü galibiyet
16.12.2018 08:46
| | |
2567

İstanbul 1.Amatör Lig 17.Grubunun Lideri olan Çavuşbaşıspor, önümüzdeki hafta sonu oynayacağı Ortaçeşmespor deplasmanı öncesinde 6 golü galibiyet yaşadı.

Kırmızı-Beyazlı Ekip Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadında konuk ettiği Batı Ataşehirspor karşılaşmasında son derece başarılı bir görüntü çizdi.

Beykoz Temsilcisi müsabakaya Kalede Çelebi Doğan, Uğur Terlemez, Yasin Gedikoğlu, Koray Yakışık, Suat Metin, Erkan Otyakmaz, Ahmet Sarı, Ömer Coşkun, Batuhan Aktaş-Samet Halıcı, Habibu Samu’dan oluşan bir 11 ile başladı.

Yedek Kulübesindeki isimler ise Mert Ergin, Abdurrahman Ayar, Yusuf Arslanyılmaz, Muhammed Burak Kurt, Serkan Altundağ, Alasrslan Cebir ve Cem Gün oldu.

Erdal Yıldırım Yönetimindeki Çavuşbaşıspor’u farklı galibiyete taşıyan gollerin dördü Ömer Coşkun’dan birer tanesi ise Samet Halıcı ve Suat Metin’den geldi.

Çavuşbaşıspor hafta sonu maçlarının ardından yer aldığı gruptaki puanı 28’e çıkarken, takipçisi Ortaçeşmespor aldığı deplasman galibiyeti sonrasında 25 puana ulaşıp takibini devam ettirdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çavuşbaşıspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"