Çavuşbaşıspor’da kadro şekilleniyor

  • 0
  • 5703
Çavuşbaşıspor’da kadro şekilleniyor
Çavuşbaşıspor’da kadro şekilleniyor

İstanbul 1. Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan Çavuşbaşıspor’da 2018-19 Sezonu için kadro şekillenmeye başladı.

Kırmızı-Beyazı ekip görüşme yaptığı futbolcular ile anlaşma sağlarken, takıma yeni dahil olan futbolcuların yanı sıra daha önce forma giymiş isimler de 2018-19 Sezonunda takım kadrosunda yer alacak.

Çavuşbaşıspor Dış Transfer görüşmelerinde Anadoluhisarı İdmanyurduspor Takımında Berk, Zeytinburnu 1957 Takımından Celal, Karabekirspor’dan eski Kalecilerinden Çelebi Doğan, Anadolu Üsküdar’dan Serkan, Samet-Ömer Yamanspor, Berkay Yeniköyspor ve Koray Çıksalınspor ile anlaşmaya vardı.

Kırmızı-Beyazlı ekip iç transfer görüşmeleri kapsamında ise Gökhan Eleman, Yasin Gedikoğlu, Erkan Odyakmaz, Batuhan Aktaş, Mert, Abdurrahman Ayar ve Berat ile yeniden anlaşmaya vardı.

Çavuşbaşıspor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin 2018-19 Sezonu öncesinde kadrolarını erken belirlediklerini söylerken, “Aramıza yeni katılan isimlere kulübümüze hoş geldin diyoruz. Bu sezon da İstanbul Süper Amatör Lige çıkma üzerine hesaplarımızı yaptık. Kadromuza önemli takviyeler yaptık, iç transfer görüşmelerinden ise mutlu ayrıldık. İnşallah bu sezon hedefimize ulaşacağız ” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Yaz tatilinde  ‘Beykoz Masalı’ okuyacaklar
Önceki Yaz tatilinde ‘Beykoz Masalı’ okuyacaklar
Kavacıkspor Beykoz’da Nişantaşı’na teslim oldu
Sonraki Kavacıkspor Beykoz’da Nişantaşı’na teslim oldu