Çavuşbaşıspor’da imzalar peş peşe geliyor

  • Güncelleme: 20.07.2019 17:41
  • Okunma: 2695 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’u ilk defa bu yıl süper amatör ligde temsil edecek olan kırmızı-beyazlı ekip Çavuşbaşıspor, iki önemli bölgede kadrosunu güçlendirdi.
Çavuşbaşıspor’da imzalar peş peşe geliyor

Geçen yılki şampiyon kadrosunu hemen hemen koruyan Çavuşbaşıspor santrafor noktasına Batı Trakyaspor’da forma giyen Yunus Emre Fındık ve açık pozisyonuna da önceki dönemlerde Çavuşbaşıspor forması giyen Furkan Şahin dahil edildi.

Çavuşbaşı Muhammede Hanefi Dilmaç Tesisleri’nde yapılan görüşme sonrası iki oyuncu da Çavuşbaşısporlu olmayı kabul etti ve temsili sözleşmeye imza attılar.

İmzada Çavuşbaşıspor Başkanı Yaşar Şahin, AS Başkanı Ali İhsan Ayar, kulüp yöneticisi Orhan Çiftci, A Takım Teknik Sorumlusu Erdal Yıldırım ve yardımcısı Nurullah Akbulut yer aldı.

İmza sonrası konuşan futbolcuların ortak noktası Çavuşbaşıspor camiasına yakışır bir takım ile her yıl olduğu gibi bu yılda Süper Amatörde ilk sezonda şampiyon olmak açıklaması oldu.

Geçen sezonu Süper Amatör Lig ekiplerinden Batı Trakya’da geçiren Yunus Emre Fındık Modefenspor altyapısında yetişti. Batı Trakya forması altında 20 maça çıktı 897 dakika süre aldı. 2 gol bir sarı kartla sezonu kapattı.

Davut Tokgöz'de, 'Süper Amatör Lig'de Çavuşbaşındayım' dedi

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan Çavuşbaşıspor’da yeni sezon için imzalar peş, peşe gelmeye devam ediyor.

Kırmızı-Beyazlı ekipte görüşme odasına son çağrılan isimlerden birisi de takımın tecrübeli isimlerinden olan Davut Tokgöz idi. Çavuşbaşıspor forması altında başarılı maçlar çıkaran yetenekli oyuncu ile yapılan görüşme mutlu son ile neticelendi.

Davut Tokgöz takımı ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, ” Yıllardır hep Süper Amatör Lig için mücadele etmekte idik. Bu sezon hayırlısı ile bu yolda siftahımızı yapmış olacağız. Ben ve arkadaşlarım Çavuşbaşıspor’u ligin dikkat çeken takımlarından biir yapmak niyetindeyiz, her iki taraf için de hayırlı olsun ” diye konuştu.

Çavuşbaşıspor Asbaşkanı Ali İhsan Ayar ise olumlu neticelenen görüşmenin ardından Davut Tokgöz ile yeniden anlaşmaktan dolayı gayet memnun olduklarını ifade ederken, "Davut kulübümüze büyük emekleri olan bir futbolcu kardeşimiz idi. Kendisi de Süper Amatör Lig için bir hayli ter akıttı. Bilindiği üzre geçen sezon yaşadığımız şampiyonluk ile hedefimize ulaşmış ve yılların beklentisine son vermiş idik. Davut’da bu sezon takım içinde önemli rolü olacak bir yetenekli kardeşimiz. Kendisi ile yeniden anlaşmaktan dolayı mutluyuz" dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz