Çavuşbaşıspor’da Başkan yeniden Yaşar Şahin…

  • Güncelleme: 22.01.2017 17:46
  • Okunma: 7939 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’daki sportif imkânlar çerçevesinde oldukça şanslı sayılabilecek kulüplerden bir olan Çavuşbaşıspor kongre yaptı.
Çavuşbaşıspor’da Başkan yeniden Yaşar Şahin…

İstanbul 1. Amatör Lig 19. Grup lideri olan Çavuşbaşı Spor Kulübü’nün Çavuşbaşı Kasrı’nda yapılan kongresine Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Özbek, Meclis Üyesi Süleyman Kılıç, Çengeldere Mahalle Muhtarı Şaban Öztürk, Fatih Mahallesi Muhtarı Recep Baltacı, BİSK Başkanı Asım Özdemir ve bölgedeki sporsever vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Saygı duruşunda bulunulan ve İstiklal Marşı okunan Genel Kurul’da daha önce Süleyman Meriç’in aday olacağı ve kongrenin iki liste halinde yapılacağı söylense de Süleyman Meriç’in aday olmadığı görüldü. Çengeldere eski Muhtarı Hüseyin Öztürk’ün başkanlığını yaptığı Divan’a sunulan Yaşar Şahin Başkanlığındaki liste, üyelerin evet demesiyle yönetime seçildi.

Aynı zamanda AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi de olan Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin yapmış olduğu konuşmada, kulübe emeği geçen geçmiş yöneticilere teşekkür etti. Çavuşbaşı Spor Kulübü Hanefi Dilmaç Tesisleri’nin yapım aşamasıyla ilgili de üyelere bilgi veren Başkan Şahin, tesislerin yapımında katkıları olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve İBB Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç’a teşekkür etti.

Yaşar Şahin, Beykoz Belediyesi’nin 2017 bütçesine almadığı stat türbinini sponsorlar aracılığı ile yaptırmaya çalışacaklarını kaydederek, yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi.

Kongrede; geçtiğimiz günlerde Hanefi Dilmaç’ın istifasıyla boşalan Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı koltuğuna oturan Yakup Özbek’te bir konuşma yaptı. Konuşmasında, sporun gençler üzerindeki etkisine değinen Özbek, Çavuşbaşı Spor Kulübü’ne her zaman destek vereceğini ifade etti.

Yapılan kongrede Çavuşbaşı Spor Kulübü’nün yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Asil

Yaşar şahin
Ali İhsan Ayar
Bahri Satır
Hakan Zengin
Murat Gedik
Recep Yavuz
Nadir Öztürk
İbrahim Öztürk
Fatih Dilmaç
Ercan Sarı

Yedek

Metin Kılıç
İbrahim Dilmaç
Enver Keşap
Ali Yavuz
Fazlı Kaya
Kemal Dilek
Kenan Kantar
İhsan Özdemir
Hasan Türkgenç
Seçkin Çakır

Denetleme Kurulu Asil
Hüseyin Öztürk
İhsan Mengir
Rahmi Kantar

Denetleme Kurulu Yedek
Zekeriya Uzun
Kadir Yavuz
Ahmet Yavuz

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz