Çavuşbaşıspor'da anlaşmalar peş peşe

  • Güncelleme: 17.06.2019 16:01
  • Okunma: 5021 kez
  • Yorum: 0
Tarihinde ilk kez İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek Çavuşbaşıspor’da gözler ve dikkatler iç ve dış transferlere çekildi.
Çavuşbaşıspor'da anlaşmalar peş peşe

Kırmızı-Beyazlı ekip teknik kadrodan da gelen rapor doğrultusunda belirlenen isimler ile masaya oturmaya başladı.

Beykoz ekibinde iç transfer kapsamında ilk imzalar Takım Kaptanı Yasin Gedikoğlu, Ahmet Sarı, Samet Halıcı, Kaleci Çelebi Doğan ve Koray Yakışık ile geldi. Her iki isimde 2019-2020 sezonunda takımları adına ter dökecek.

Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin yeni sezon için çalışmalara başladıklarını hatırlatırken, "Öncelikle iç transfer görüşmelerine ağırlık verme düşüncesindeyiz. Nitekim geçen sezon yaşadığımız şampiyonluklarda pay sahibi isimlerin başında gelen futbolcularımız ile anlaşma sağladık. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Görüşmelerimiz aralıksız devam edecek. Dış transferde de teknik kadromuzun belirlediği isimler var. Bunlarla da temas kuracağız. İlk kez yer alacağımız Süper Amatör Ligde camiamızı başarı ile temsil edecek bir kadro oluşturmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Sorumlusu Erdal Yıldırım ise iç transfer görüşmelerinde peş, peşe gelen anlaşmaların güzel bir başlangıç yarattığını söylerken, "Şampiyonluğa katkısı olan değerli futbolcu kardeşlerim ile yeniden birlikte olacağımız için mutluyuz. Süper Amatör Lige heyecan katacak bir takım olacağımıza eminim" dedi

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz