Çavuşbaşıspor, Alemdağ’dan Ahmet Sarı ile anlaştı

  • Güncelleme: 05.08.2018 23:20
  • Okunma: 5557 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un İstanbul 1. Amatör Lig temsilcilerinden Çavuşbaşıspor, yeni sezon için önemli anlaşmalara imza attı.
Çavuşbaşıspor, Alemdağ’dan Ahmet Sarı ile anlaştı

Kırmızı-Beyazlı ekip uzun süre sonrasında ise kadrosuna yine nokta bir transfer gerçekleştirdi. Beykoz temsilcisi 1877 Alemdağspor takımının yetenekli isimlerinden olan ve sağ bek konumunda oynayan Ahmet Sarı ile anlaşmaya vardı.

Çavuşbaşıspor Sosyal Tesislerinde transfer komitesi ile başarılı futbolcu arasında yapılan görüşme mutlu son ile sonuçlanınca Sarı, 2018-19 Sezonunda Beykoz ekibinin kadrosuna dahil olmuş oldu.

Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada, “Kadromuz hemen, hemen ortaya çıktı gibi, bu andan sonra da birkaç nokta transfer yapabiliriz. Son birka sezondur çok isteyip de çıkma şansı bulamadığımız İstanbul Süper Amatör Lige bu sezon sonunda ulaşmak istiyoruz. Takımı gayet tecrübeli bir Teknik Sorumluya teslim ettik. Erdal Yıldırım ve ekibine güveniyoruz. İnşallah bu sezon Çavuşbaşı Beldesini ligde en iyi şekilde ve fair -play görüntüleri altında temsil edeceğiz, bütün beklentilerimiz bu yönde ” diye konuştu.

1991 Doğumlu olan Ahmet Sarı, futbola Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor takımında başladı. 4 sezon çeşitli yaş grubu takımlarında forma giydikten sonra Bilecik İl Özel İdare Spor Kulübü takımına transfer olup İstanbul dışına çıkış yaptı. Sonrasında sırası ile 1877 Alemdağspor, Üsküdar İcadiyespor, 1877 Alemdağspor, Ömerlispor, Ortadağspor takımları forması giydikten sonra son iki sezonu 1877 Alemdağspor Takımında tamamladı. Sarı, “Çavuşbaşıspor Takımı benim açımdan farklı bir deneyim olacak. Burada daha önceden tanıdığım arkadaşlarım da var. İyi bir hava yakalayıp, birlik-beraberliğimizi sağlam temellere dayandırırsak beklenen başarı gelecektir ” diye konuştu.

Spor Servisi