Çavuşbaşı’ndan bomba transferler

  • Güncelleme: 12.03.2015 12:39
  • Okunma: 7947 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Ligi’nin Beykoz Temsilcilerinden Çavuşbaşıspor Amatör Liglerde 2. transfer dönemine peş, peşe patlattığı transfer bombaları ile girdi.
Çavuşbaşı’ndan bomba transferler

15. Grupta sondan ikinci sırada yer alan Çavuşbaşıspor Ligde kalabilmek için beklenen transfer hamlesini ikinci transfer döneminin ilk gününde gerçekleştirirken kalan 6 maçta alınacak galibiyetler ile ligde kalınacağına olan inanç üst seviyelere çıkmış oldu.

Çavuşbaşıspor 2. Başkanı Ali İhsan Ayar yaptığı açıklama ile transfer ettikleri isimler hakkında bilgi verdi. "Beykoz 1908 A.Ş. Takımından bu sezon kaydettiği goller ile dikkatleri çeken tecrübeli forvet Cem Demir ile birlikte, Yusuf Artan'ı kadromuza dahil ettik. Yine ilçemizin Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden Gümüşsuyuspor takımından Stoper Barış Kaya'yı da renklerimize kattık. Gerçekleştirdiğimiz bu taransferlerde bizlere kolaylıklar sağlayan Beykoz 1908 A.Ş. Kulübünü, Gümüşsuyuspor Kulübüne Çavuşbaşıspor yönetim kurulu olarak en kalbi şükranlarımızı sunmak isteriz." diye konuştu.

Çavuşbaşıspor Başkanı Yaşar Şahin ise puan sıralamasındaki yerlerine dikkatleri çekerken, "Yapmış olduğumuz bu transferler ile kalan 6 maçımıza da galibiyet parolası ile çıkacağız. Gerçekten de yetenekli isimleri transfer ettik. Bu isimler dışında bazı futbolcularla da görüşmelerimiz devam etmekte, tekliflerimizi sunduk, verecekleri cevabı beklemekteyiz. Bizlere transferlerde yardımcı olan kulüplerine de ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz