Çavuşbaşı'nda çim saha heyecanı

  • 0
  • 7977
Çavuşbaşı'nda çim saha heyecanı
Çavuşbaşı'nda çim saha heyecanı
Çavuşbaşı'nda çim saha heyecanı
Çavuşbaşı'nda çim saha heyecanı
Çavuşbaşı'nda çim saha heyecanı

Beykoz'u İstanbul 1. Amatör Ligi'nde temsil etmeye hazırlanan Çavuşbaşıspor'da suni çim zeminli saha çalışmaları devam ediyor.

Beykoz'u İstanbul 1. Amatör Ligi'nde temsil etmeye hazırlanan Çavuşbaşıspor'da suni çim zeminli saha çalışmaları devam ediyor.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Yaşar Şahin, uzun uğraşlardan ve ciddi temasların ardından onaylanan proje kapsamında saha etrafının çevrilip, tribün yapılacağını ve en önemlisi de suni çim sahaya kavuşacaklarını söylerken, "Gerçekten bizim açımızdan çok yorucu bir süreç idi, ancak hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık. Sonunda karşılığını almaktan dolayı mutluyuz. Bu tesisin yenilenmesi ile birlikte Çavuşbaşıspor için çıkış süreci başlayacaktır, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın " diye konuştu.

Çavuşbaşıspor 2. Başkanı Ali İhsan Ayar ise devam etmekte olan çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımında bulunmak için tesislerde açıklamada bulundu. "Biz bu işe soyunduğumuzda Çavuşbaşı Beldesinin özel konumunu da bilenler kesinlikle bu işi başaramayacağımızı iddia etmekte idiler. Ancak Yönetim olarak çalmadık kapı , ulaşılmadık makam bırakmadık. Geçtiğimiz günlerde ihale sürecinin de tamamlanması ile birlikte çalışmalar başladı. Bu Çavuşbaşıspor tarihi için bir dönümdür. Bu güne değin çamurlu, tozlu topraklı sahaya çocuklarını göndermek istemeyen aileler proje tamamlandığı anda pırıl, pırıl mükemmel bir zemine kavuşacak sahamıza çocuklarını gönül rahatlığı ile gönderecektir." şeklinde konuştu.

Ayar, 2015-16 Sezonunda mücadele edecekleri İstanbul 1.Amatör Ligde şampiyonluğu hedeflediklerini söylerken, "Bunun için önemli isimleri kadromuza dahil ettik. Şu an için tek sıkıntımız sahamızda zemin değişim çalışması başladığından idman yapacak saha sorunu. Sahamıza 2 aylık sürede tamamen geçiş yapabileceğiz. Drenaj çalışmaları başlıyor. Zeminin yerleştirilip oturması için de belli bir süre geçecek. Bu süreçte idmanlarımızı yapacağımız saha arayışlarımız ise devam etmekte" diye konuştu.

Spor Servisi

 

Beykoz Riva'da bir çocuk boğuldu
Önceki Beykoz Riva'da bir çocuk boğuldu
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz