Çavuşbaşı hazırlık maçlarında kadrosunu şekillendirecek

  • 0
  • 2329
Çavuşbaşı hazırlık maçlarında kadrosunu şekillendirecek
Çavuşbaşı hazırlık maçlarında kadrosunu şekillendirecek
Çavuşbaşı hazırlık maçlarında kadrosunu şekillendirecek

İstanbul SAL bu sezon oldukça iddialı bir kadro kuran Beykoz Çavuşbaşıspor'da eleme zamanı geldi.

Kırmızı-Beyazlı ekipte Teknik Sorumlu Ramazan Sökmez yaptığı açıklamada şu ana kadar yaptıkları sezon başı çalışmalarında futbolcuları hakkında fikir sahibi olduklarını söylerken, "Takdir edilecektir ki geniş kadro ile çalışmanın dezavantajları da olmakta... Artık ideal lig kadromuzu belirlememiz şart. Hafta içinde Perşembe günü hafta sonunda Pazar günü yapacağımız hazırlık maçları sonrasında son kararımızı vereceğiz. Artık tamamı ile hedefe kilitlenmek zorundayız" diye konuştu.

Bu arada Beykoz Çavuşbaşıspor takımı geçen sezon TFF Bal Liginde forma giyen tecrübeli isim ile anlaşmak üzere. Anlaşmanın netleşmesi sonrasında bu futbolcu kamuoyuna tanıtılacak.

Öte yandan Kırmızı-Beyazlı ekipte geçekleşen antrenmanın ardından köfte partisi sürprizi vardı. Beykoz Çavuşbaşıspor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin ve Yöneticilerden Hakan Zengin bizzat ızgaranın başında görev yaparken Halil İbrahim Dilmaç'ın ustalığı kilolarca köftenin tüketilmesine neden oldu.

Güzel ve renkli bir ortama sahne olan etkinliğin ardından Teknik Kadro ve Yöneticiler gelinen nokta ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Teknik Sorumlu Ramazan Sökmez'in listesindeki son isimler de masaya yatırıldı.

Beykoz Çavuşbaşıspor Perşembe günü tesislerinde Karabekirspor ile Pazar günü ise Kocaeli ili temsilcilerinden Dilovaspor'u konuk edecek. Maçların başlama saati ise 17.00 olarak açıklandı.

Spor Servisi

İBB ve Valilik uyardı şiddetli yağış Beykoz'a yeniden
Önceki İBB ve Valilik uyardı şiddetli yağış Beykoz'a yeniden
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu