Çavuşbaşı Erdal Yıldırım ile yeniden anlaştı

  • Güncelleme: 21.05.2019 17:30
  • Okunma: 4255 kez
  • Yorum: 0
2019 - 2020 sezonunda Beykoz’u Süper Amatör Ligde temsil edecek takımlardan olan Çavuşbaşıspor’da Teknik Kadro belirlendi.
Çavuşbaşı Erdal Yıldırım ile yeniden anlaştı

Çavuşbaşıspor yönetimi, geçtiğimiz sezon takımlarını 1. Amatör Ligden yenilgisiz Süper Amatör Lige taşıyan başarılı teknik sorumlu Erdal Yıldırım ile devam etme kararı aldı.

Kırmızı beyazlı ekipten yapılan açıklamada, “yeni sezonda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan takımımızı başarılarına inandığımız mevcut hocamız Erdal Yıldırım’a teslim ettik. Yapılan görüşmeler sonrasında iki tarafın ve kulübün değerleri doğrultusunda anlaşma sağladık, kendilerine başarılar diliyoruz” denildi.

 

Tecrübeli Teknik Adam Erdal Yıldırım’ın yardımcılığını yeni sezonda da Lütfullah Ayçiçek yapacak. Kondüsyoner olarak da Yusuf Fincan görev alacak.

 

Erdal Yıldırım kimdir?

Çalıştığı birçok takımda şampiyonluklar yaşayan teknik direktör Erdal Yıldırım, 1965 İstanbul doğumlu. Teknik direktörlük kariyerine 2002 yılında Yamanspor’da başlayan Yıldırım, ardından sırası ile Çakmakspor, Dudulluspor, Çekmeköyspor, Ömerlispor, Ümraniyespor, Şile Yıldızspor, Yamanspor, Üsküdar Anadoluspor ve Çavuşbaşıspor’da görev yaptı.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz