Spor

Çavuşbaşı Erdal Yıldırım ile yeniden anlaştı

Çavuşbaşı Erdal Yıldırım ile yeniden anlaştı
21.05.2019 17:30
| | |
2931

2019 - 2020 sezonunda Beykoz’u Süper Amatör Ligde temsil edecek takımlardan olan Çavuşbaşıspor’da Teknik Kadro belirlendi.

Çavuşbaşıspor yönetimi, geçtiğimiz sezon takımlarını 1. Amatör Ligden yenilgisiz Süper Amatör Lige taşıyan başarılı teknik sorumlu Erdal Yıldırım ile devam etme kararı aldı.

Kırmızı beyazlı ekipten yapılan açıklamada, “yeni sezonda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan takımımızı başarılarına inandığımız mevcut hocamız Erdal Yıldırım’a teslim ettik. Yapılan görüşmeler sonrasında iki tarafın ve kulübün değerleri doğrultusunda anlaşma sağladık, kendilerine başarılar diliyoruz” denildi.

 

Tecrübeli Teknik Adam Erdal Yıldırım’ın yardımcılığını yeni sezonda da Lütfullah Ayçiçek yapacak. Kondüsyoner olarak da Yusuf Fincan görev alacak.

 

Erdal Yıldırım kimdir?

Çalıştığı birçok takımda şampiyonluklar yaşayan teknik direktör Erdal Yıldırım, 1965 İstanbul doğumlu. Teknik direktörlük kariyerine 2002 yılında Yamanspor’da başlayan Yıldırım, ardından sırası ile Çakmakspor, Dudulluspor, Çekmeköyspor, Ömerlispor, Ümraniyespor, Şile Yıldızspor, Yamanspor, Üsküdar Anadoluspor ve Çavuşbaşıspor’da görev yaptı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Çavuşbaşı Spor Kulübü, Erdal Yıldırım

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"