Spor

Çavuşbaşı Çakmakspor'a kilitlendi

23.10.2015 15:34
| | |
3353

Çavuşbaşspor'da Pazar günü gerçekleşecek Çakmakspor maçının son hazırlıkları bu akşam gerçekleşecek antrenman ile tamamlanacak.

Beykoz İlçesini İstanbul 1.Amatör Ligde temsil edecek takımlarımızdan Çavuşbaşspor'da Pazar günü gerçekleşecek Çakmakspor maçının son hazırlıkları bu akşam gerçekleşecek antrenman ile tamamlanacak.

Kulüp 2. Başkanı Ali İhsan Ayar yaptığı açıklamada takımlarına güvendiklerini söylerken, " İyi bir hazırlık dönemi geçirildiği düşüncesindeyiz. İlk maçımızı grubun en güçlü ekiplerinden biri ile yapacak olmamızın bir anlamda bize daha da pozitif yansıyacağı düşüncesindeyim. Maça daha iyi konsantre olacağız. Bu maçtan alınacak 3 puanın anlamının büyük olduğuna herkes hemfikir. Futbolseverleri Pazar günkü maçımıza bekliyoruz " diye konuştu.

Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç Tesisleri'ndeki çalışmaların devam ettiğini hatırlatan Ali İhsan Ayar, "Çalışmalar planlanan zaman diliminde devam etmekte. Sahamızın suni çime dönüşmesi yolunda zemin çalışmaları, deşarj borularının döşenmesi tamamlandı, çakıl taşları yüzeye serildi. Halı serme işlemi başlayacak. Hayırlısı ile dört dörtlük bir tesise kavuşmuş olacağız. Yıllarca bekledik, mücadele ettik, çalmadık kapı bırakmadık ve sonunda başardık. Bu işte emeği olan çok isim var, Çavuşbaşıspor camiası onları her zaman saygı ile hatırlayacaktır." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çavuşbaşıspor, Ali İhsan Ayar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"