Spor

Çavubaşıspor kar kış dinlemiyor

Çavubaşıspor kar kış dinlemiyor
10.01.2019 08:13
| | |
1727

Şampiyonluk yolunda önemli bir avantajı elinde bulunduran Çavuşbaşıspor, kar-kış demeden antrenmanlarına devam ediyor.

Kırmızı, Beyazlı ekip Çavuşbaşıspor Muhammed Hanefi Dilmaç Stadı'nda yaptığı son antrenmanında sahanın karla kaplı olmasına aldırmadan neşeli ve tempolu bir çalışmaya imza attı.

Kalan maçlarından da galibiyetle ayrılarak namağlup şampiyonluğa ulaşma niyetinde olduklarını ifade eden Genel Kaptan Bahri Satır, "Bu sezon gerçekten de bunu fazlası ile hak ettik. Kadromuz yetenekli ve de kendilerinden olan beklentileri gayet iyi bilen ve gereğini yapan futbolculardan oluşmakta. Bu sebeple nice stresli maçlardan rahatça çıkmasını bildik. Lige verilen ara bizi kesinlikle rehavete sokmadı ” diye konuştu.

Çavuşbaşıspor Teknik Sorumlusu Erdal Yıldırım ise kalan haftalarda oynayacakları rakipleri de dikkate aldıklarında şampiyonluk için gün saymaya başladıklarını söylerken, "Ben bu sezon son derece karakterli ve yaptığı işe saygısı olan futbolcular ile birlikte çalışmaktan dolayı dolayı mutluyum. El birliği ile Çavuşbaşıspor camiasının şampiyonluğu ne kadar çok istediğini biliyoruz. Takımda Ahmet Sarı’nın yaşadığı sakatlık dışında tam kadro antrenmanlara çıkıyoruz. En kısa zamanda aramıza dönebilmesi için tedavisi sürüyor” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Çavuşbaşıspor, Antrenman

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"