CarrefourSA'nın karargahı Riva

  • 0
  • 8361

Türkiye’nin en büyük marketler zinciri CarrefourSA’nın, 180 şubesinin yöneticisi Beykoz Riva’da bir araya geldi.

Yeni hedeflerin konuşulduğu toplantıda tüm departmanlarının yönetici ve temsilcilerinin bir araya geldiği geleneksel paylaşım toplantısını ilk kez bu yıl Riva’da gerçekleştirildi.

Sabancı Grubu’nun destekleriyle hedeflerine yürüyen CarrefourSA Yönetim Ekibi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva Tesislerinde buluştu. İletişimi güçlendirmek ve karşılıklı bilgi paylaşımını artırmak üzere bir araya gelen 180 kişilik grupta CarrefourSA’nın Türkiye’nin dört bir yanından gelen bölge yöneticileri, mağaza ve merkez çalışanlarından oluştu. 

Taleplerini anlattılar

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin’in açılışını yaptığı toplantıda, tüm bölümler yeni dönemde nasıl bir CarrefourSA görmek istediklerini aktardılar. Ergin sunumunda, CarrefourSA’nın 2016 yılı ve gelecek yıllarda sektörün gelişimini ve değişimini sağlayan önder bir firma olma planlarını aktardı. Konuşmasında bu toplantıların sık sık tekrarlanacağını vurgulayan Ergin, "Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tesislerini seçmemiz tesadüf değildir. Milli Takımlar Perakende Tedarikçisi olarak TFF ile olan işbirliğimizden çok memnunuz. Bu ortamda olmak milli oyuncularımızın antrenman tesislerinde toplantı yapmak bizi çok etkiledi. Bu seviyedeki bir tesisi hayata geçirmek başlı başına bir başarıdır. Ancak, bu tür bir tesisi hep bu seviyede tutmak ve futbol dünyasına katkı verecek şekilde tüm ilgilileri etrafında toplamak ayrı bir başarıdır" diye konuştu.

Euro 2016'ya gönderiyor

Bütün gün süren toplantıda üç yöneticiye çekilişle Euro2016 dönemi Fransa seyahati, imzalı A Milli Takım forması ve özel tasarım saati hediye edildi. Toplantının sonunda toplu fotoğraf çekimi de yapıldı.

Haber Merkezi

Caner Beykoz’da ki evini satıyor
Önceki Caner Beykoz’da ki evini satıyor
Beykoz halkı nerede isterse ben orada olacağım
Sonraki Beykoz halkı nerede isterse ben orada olacağım
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz