Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.

  • 0
  • 7623
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.
Can Anadolu’nun 3. Sayısı çıktı.

İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerine dağıtılan ve 8 (Sekiz) renkli sayfadan oluşan Can Anadolu Gazetesi, her hafta yayımlanmaya devam ediyor…

Beykoz'un en büyük düşünce platformu olan Dost Beykoz'un 'kardeş' gazetesi Can Anadolu, yoluna büyük hızla devam ediyor. Genel Yayın Yönetmenliği'ni Ferdi Güngör ve Haber Müdürlüğü'nü ise Gencebay Gür'ün üstlendiği gazetenin 3. sayısı yarın çıkıyor. Haftalık olarak yayımlanan ve tıpkı Dost Beykoz gibi sokaklarda vatandaşlara 'bedava' dağıtılan Can Anadolu Gazetesi, Tuzla'dan Kartal'a Maltepe'den Üsküdar'a Ümraniye'ye Pendik'e ve Beykoz'a kadar İstanbul Anadolu Yakası'nın tüm ilçelerine ulaşıyor. Kahvehanelerden camilere, siyasi partilerden derneklere, kaymakamlıklara ve belediyelere kadar pek çok noktada dağıtımı süren Can Anadolu, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

‘Çarpıcı haberler, vatandaşlara objektif bir şekilde sunuluyor’

İstanbul'un yeni gazetesi Can Anadolu, haftada bir kez basılmaya ve vatandaşlara dağıtılmaya devam ediyor. Anadolu Yakası'nda bulunan ilçelerde meydana gelen olayları ve perde arkasında duranları Dost Beykoz'un 11 yıllık tecrübesiyle kaleme alan Can Anadolu ekibi, 8 sayfalık renkli gazetenin son sayısında yer verdiği birbirinden önemli konu başlıklarıyla dikkat çekiyor. Beykoz'da AK Parti ve MHP'den Milletvekili Aday Adaylığı'nı açıklayan Adem Sefer, Cüneyt Pulant, Vehbi Koç ile ilgili titiz bir araştırmanın ardından haber yapan Can Anadolu Gazetesi'nde ayrıca AK Parti'nin Tuzla ve Sultanbeyli teşkilatları tarafından tanınan Ahmet Sadıkoğlu gibi 1. Bölge'de iddialı olan diğer Milletvekili Aday Adayları'na da 'obejktif' bir gözle yaklaşılıyor. Yine İstanbul Anadolu Yakası'ndan birbirinden ilginç haberlere yer verilen Can Anadolu'da Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu'nun kartopu oynarken öldürülen gazeteci Nuh Köklü hakkındaki açıklamaları, Ümraniye Belediyesi'nin yoksul ve kimsesiz vatandaşlara yönelik çalışmaları, Çekmeköy'de Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'yle ortaklaşa düzenlenen Siyer-i Nebi projesi gibi çok sayıda haber yer alıyor.

‘Can Anadolu ekibi, gece-gündüz çalışıyor…’

Dost Beykoz'un en çok okunan yazarlarından Kader Gür, Sinan Kavrak, Melih Perçin ve Ferdi Güngör'ün İstanbul geneline hitap ettikleri makaleleriyle zenginleşen Can Anadolu Gazetesi'nde Av. Erhan Baban da her hafta 'hukuk sorunları ve çözüm yolları' etrafında vatandaşlarla buluşuyor. Geçtiğimiz hafta Soğuksu'da yaşanan tapu skandalının manşetini süslediği Can Anadolu'da bu hafta 'sağlık sektöründe yaşanan skandal' haberi, yine manşetten veriliyor. "Kaçak ve sahte ilaç skandalı büyüyor" başlığıyla manşette yer alan haberde, çarpıcı iddialar ve uzman görüşleri, vatandaşın anlayabileceği 'temiz bir Türkçe'yle objektif bir şekilde veriliyor.

Haftada bir yayımlanan ve Anadolu Yakası'nın tamamına ulaştırılan Can Anadolu Gazetesi, istikrarlı ve emin bir şekilde yoluna devam ediyor. Vatandaşın yanında yer alan halkın gazetesi Can Anadolu, gelecekte daha da büyüyerek, İstanbul'un en saygın yerel gazeteleri arasında yer alabilmek için çalışmalarını gece-gündüz demeden sürdürüyor.

CAN ANADOLU'NUN WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Haber Merkezi

Beykoz Basketbol Takımı yoğun mesai harcıyor
Önceki Beykoz Basketbol Takımı yoğun mesai harcıyor
Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek
Sonraki Beykoz’da amaç üzüm yemek değil, bağcı dövmek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz