Yaşam

Çağlar Cilara ve Zeynep Yaşa'nın en mutlu günü

Çağlar Cilara ve Zeynep Yaşa'nın en mutlu günü
2014.09.14 00:00
| | |
31864

Eski adıyla Karadeniz TV ve yeni adıyla da Kültür Radyo Televizyonu (KRT)'de Haber Koordinatörlüğü yapan ve Haber Özel adlı programı da sunan Çağlar Cilara, Zeynep Yaşa ile hayatını birleştirdi.

Beykoz Evlendirme Dairesi'nde gerçekleştirilen nikâhı, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu kıydı. Oldukça mutlu oldukları gözlenen ve neşeli hallerini gizlemeyen genç çifti, salonu dolduran yakın çevre ve akrabaları da dikkatle takip etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, genç çiftleri tebrik ederken, nikâh cüzdanını "Evin Reisi" diyerek Çağlar'a teslim etti. Çağlar Cilara ise cüzdanı alır almaz eşi Zeynep'e cüzdanı uzattı ve evdeki reisliği paylaşacağının ilk sinyallerini de nikâh gününden vermiş oldu. Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu ise esprileriyle süslediği nikâh töreninde, evliliğe dair önemli sözler kaydetti. Nikâhın ve evliliğin 'Peygamber sünneti' olduğunu vurgulayan Muharrem Kaşıtoğlu, genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledi. Çağlar Cilara ise Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu’nun “Sizleri karı-koca ilân ediyorum” sözlerinin ardından Zeynep’in duvağını kaldırarak, gelini alnından öptü.

Nikâhın tamamlanmasının ardından toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi ve takı törenine geçildi.

Bizler de Dost Beykoz Ailesi olarak, Zeynep-Çağlar Cilara çiftine sağlık ve huzur dolu bir yaşamı birlikte paylaştıkları uzun bir ömür diliyoruz…

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Çağlar Cilara, Zeynep Yaşa, Karadeniz TV, Kültür Radyo Televizyonu, Nikah, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"