Çağlar Cilara Dost Beykoz'da...

  • Güncelleme: 24.09.2014 00:11
  • Okunma: 26967 kez
  • Yorum: 0
Kurulduğu günden bu yana her zaman 'daha iyiyi' hedefleyen Dost Beykoz, ufkunu genişletmek adına kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Çağlar Cilara Dost Beykoz'da...

Birbirinden kıymetli yazar kadrosuyla, haberlerle olduğu kadar fikirlerle de Beykoz'un nabzını tutan Dost Beykoz'a genç ve başarılı bir isim daha katılıyor. Kültür Radyo ve Televizyonu (KRT)'nin başarılı Haber Koordinatörü, bundan böyle Dost Beykoz'da yazmaya başlıyor. Dost Beykoz'un Ekim ayı sayısında Beykozlu Çağlar Cilara, sevenleriyle ve hayranlarıyla, ilçenin en büyük gazetesinde buluşuyor.

Çağlar Cilara kimdir?

Yıllardır Beykoz'da yaşıyor. İlk ve ortaokulu Beykoz'daki okullarda tamamladı. Ona 'nerelisin' diye soranlara, 'Beykozluyum' yanıtını veriyor. Çağlar Cilara üniversite eğitimi sırasında 20 yaşına geldiğinde Karadeniz TV'de program yapmaya başladı. Türkiye ve dünya siyasetini, ülkenin önde gelen aktörleriyle konuştu. Kimi zaman ‘oyun kurucuları’ ağırladı, kimi zaman da ‘kurulu oyunun mağdurları’nı...

4 yıldır haftaiçi her gün televizyon programı yapıyor. 4 yıl boyunca Karadeniz TV şimdilerde ise Kültür TV'de Haber Koordinatörlüğü görevini yürütmeye devam ediyor. Ayrıca 98.2 Karadeniz FM'de saat başı haber bülteni sunuyor. Televizyonda Burhan Kuzu, Onur Öymen, Ali Müfit Gürtuna, Gültan Kışanak, Sırrı Süreyya Önder gibi isimlerle programlar yaptı. 200'den fazla milletvekilini de yine hazırlayıp sunduğu programda ağırladı. Onlarca partinin genel başkanı, belediye başkanları, baro başkanları, sanatçılar ve akademisyenler televizyon ekranlarında Çağlar Cilara’nın sorularını yanıtladı.

‘Herkesin sesi olmak’ istedi ve hiçbir zaman parti ayrımı yapmadı. Bu yüzden ülkedeki her türlü fikir, Çağlar Cilara'nın programlarında kendini gösterme fırsatını yakaladı. Cilara, halen Kültür TV'de (D-Smart 147) haftaiçi her gün ekrana gelen ‘Haber Özel’ isimli programı yapıyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz