Ekonomi

Cadde Kafe Kavacık’a hayırlı olsun

Cadde Kafe Kavacık’a hayırlı olsun
2014.09.06 00:00
| | |
8262

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ali Külünk’ün de ortaklarından olduğu Cadde Cafe hizmete açıldı. Sporıum Cadde Cafe olarak genişletildikten sonra yeniden hizmete açılan cafe yoğun ilgi gördü.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Meral Akşener ve AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün de hazır bulunduğu açılışa; MHP camiasından çok sayıda sima katıldı.

MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri Şinasi Başlılar, Afşin Birben, Mahmut Yalçın, Oğuzhan Karaman, Tuğba Turgan, Ferhat Çakıroğlu, MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet ve Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Sedat Kuvel’in de katıldığı açılışa vatandaşlar da kayıtsız kalmadı.

Açılışa katılmak üzere gelmiş olduğu Beykoz’da yoğun bir ilgiyle karşılanan MHP Genel Başkan Yardımcısı Meral Akşener, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ile kısa süreli ayakta sohbet etti.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Sedat Kuvel’inde bir süre görüştüğü Genel Başkan Yardımcısı Meral Akşener ise kendisinin Rize gelini olduğunu ve eşinin Rize Fındıklı da doğduğunu söyledi.

Cafe Sahibi Ali Külünk ise, Beykoz’a yeni bir tesis kazandırmanın mutluğunu yaşadıklarını ifade ederken, “eşimiz dostumuz ve siyasi büyüklerimiz açılışa ilgi gösterdi, kendilerine teşekkürlerimi ifade ediyorum” şeklinde konuştu.

“Cadde Cafe, Beykoz halkına ait nezih ve huzurlu bir yerdir… Burada herkes emin olun kendini evinde gibi hissedecek, gerek personelimizden, gerekse ürünlerimizden son derece memnun olacaklardır… Fiyatlarımızı tamamen insanlarımızın dışarıda yeme içmeye ayırdığı kaynağı ölçüp biçerek belirledik…”ifadelerini kullanan Külünk, “Kavacık halkını memnun edeceğimize inanıyorum” dedi.

Cadde Kafe’nin açılış kurdelesini, MHP Genel başkan Yardımcısı Meral Akşener, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, kafe sahibi Ali Külünk ve diğer davetliler birlikte kesti. Açılış öncesi Metin Külünk’ün duasına konuklar her birlikte “amin” derken, yeni tesisin Beykoz’a hayırlı olmasını dilediler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ali Külünk, Beykoz, Kavacık, Meral Akşener, Metin Külünk, Cadde Kafe

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"