Çİğdemspor sezona galibiyetle başladı

  • 0
  • 1857
Çİğdemspor sezona galibiyetle başladı
Çİğdemspor sezona galibiyetle başladı
Çİğdemspor sezona galibiyetle başladı

İstanbul 1. Amatör Lig 13. Grubunda sezona galibiyetle başlamaktan mutlu olan Beykoz Çiğdemspor'da keyifler yerinde.

Kavuniçi - Yeşilli ekipte Başkan Uğur Gökdemir yaptığı açıklamada, "İlk maçımızda Beykoz Stadında konuk ettiğimiz Özkan Baş Yönetimindeki Küçükbakkalköy karşısında maça biraz tutuk başladık. Sonraki dakikalarda tabiri caizse üzerimizdeki ölü toprağını atıp önce dengeyi sağladık ardından da bulduğumuz 2 golle sezona güzel başlamış olduk.” dedi.

İkinci haftayı maç yapmadan Bay olarak geçeceklerini ifade eden Gökdemir, “Bir sonraki hafta ise ilk deplasman maçımız için Pendik Kaynarcaspor karşısına çıkacağız. Biz de bu haftada rakiplerimizi etüt etme fırsatı bulacağız. Beykoz Çiğdemspor için bu sezon her şey güzle olacak, bundan herkes emin olsun" ifadelerine yer verdi.

Lig maçları ile hazırlık maçları çok farklı

Çiğdemspor Antrenörü Çetin Aksu ise hazırlık maçları ile lig maçlarının havasının çok farklı olduğunu ilk maçta gördüklerini kaydederek, "Futbolcularımız inanılmaz bir konsantre kaybı ile başlayıp sonrasında müthiş bir dönüş yaptılar. Rakibimizi de centilmence mücadelesi nedeniyle kutluyorum. Biz daha fazla inandık, daha az hata yapıp 3 puanın sahibi olduk. İkinci haftayı Bay oalrak maç yapmadan geçecek olmamız bize geniş bir değerlendirme süreci de sağlamakta. Bu süre zarfında maç içine yansıyan hatalarımızı en alt seviyeye indireceğimize inanıyorum" dedi.

Spor Servisi

Gümüşsuyuspor’da deplasman hazırlıkları
Önceki Gümüşsuyuspor’da deplasman hazırlıkları
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi