By Derm Beauty lansmanı Beykoz'da yapıldı

  • 13.09.2021 20:48
  • Güncelleme: 13.09.2021 21:18
  • Okunma: 4879 kez
  • Yorum: 0
Özdemir Şirketler Grubu bünyesinde genç girişimcilerin kurduğu By Derm Beauty markasının lansmanı Beykoz'da yapıldı.
By Derm Beauty lansmanı Beykoz'da yapıldı

Rumeysa Özdemir ile Derya Özdemir Kırık'ın Özdemir Şirketler Grubu çatısı altında kurulan By Derm Beauty, markanın ilk ürünü olan Bakuchiol Cilt Bakım serisinin lansmanını Anadoluhisarı'nda gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen lansmanda, markanın kuruluş öyküsünü markanın kurucularından Derya Özdemir Kırık anlattı.

Özdemir Kırık, hala-yeğen olarak ev hanımı ve üniversite öğrencisi oldukları dönemde hayallerinin peşinden koştuklarını ifade ederek, "Ailemizin bize sunduğu maddi ve manevi desteklerle aile üyelerimizdeki kadın girişimciler ile birlikte Özdemir Şirketler Grubu çatısı altında By Derm Beauty markamızı kurduk. Bugün burada markamızın ilk serisi olan cilt bakım serimizin tanıtımını gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz." dedi.

Cilt temizleme, yenileme, bakım ve yoğun bakım kategorilerinde ürünlerine sahip olan By Derm Beauty, zaman içerisinde ürün skalasını genişleterek yurt dışına da açılmayı planlıyor.

Etkili ürünleri, makul fiyatlarla ve premium ambalajlarda müşterilerine sunan By Derm Beauty, yenilikçi, teknolojik ve doğal kaynaklı aktif maddeler barındıran formüllerle ortaya çıkarılan ürünleri, bakuchiolü cilt bakımlarının rutinine dahil etmek isteyen kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor.

By Derm Beauty'nin bir diğer kurucu ortağı Rumeysa Özdemir de lansmana katılan misafirlere ürün gruplarından bahsetti.

Özdemir, "Ürünlerimizin ortak aktifini Bakuchiol olarak belirledik. Bakuchiol, bir A vitamini türevi olan Retinol’ün doğal alternatifidir. Retinol ciltte mükemmel sonuçlar verirken, cildi tahriş etme, gece kullanılabilme ve hamilelerde kullanılamama gibi problemlere sahiptir." diye konuştu.

Bakuchiol'un retinol ile aynı sonuçlar verdiği ve yumuşak olduğunu, kullanım kısıtları da bulunmadığını ifade eden Özdemir, "Kolajen üretimini destekler, elastikiyeti artırır, pürüzsüzlük ve ışıltı kazandırır. Kısacası cildi gençleştirir.  Ürün grubumuzda temizleme, bakıma hazırlık, cilt bakımı, göz çevresi bakımı ürünleri bulunuyor.  Kullanıcının en az sayıda ve efektif ürünle cilt bakım rutinini en pratik şekilde gerçekleştirmesini hedefledik." ifadelerini kullandı.

Cilt bakımının olmazsa olmazının temizlik olduğunu sözlerine ekleyen Derya Özdemir Kırık, temizlenmemiş ciltte bakım ürünlerinin etkili olmasının yanlış bir beklenti olacağını dile getirdi.

"Sağlık Bakanlığı ve Avrupa Birliği yönetmeliklerine uygun"

Özdemir, şunları söyledi:

"İlk aşamada temizleme jelimiz var. Ardından cildi nemlendiren ve aktiflerin daha etki olması için cildi hazırlayan toniğimiz geliyor. Nemlendirici kremimiz ve göz çevresi kremlerimizle cilde ihtiyaç duyduğu bakım sağlanıyor. Yoğun arındırma ve cilt dengesini korumak için maskemiz, yaşlanma etkilerine karşı cildi yeniden yapılandıran yoğun serumumuzla grubumuz tamamlanıyor. Ürünlerimiz bakuchiol’ü destekleyen, etkiyi artıran son teknoloji  ürünü peptitler, farklı molekül boyutlarında hyalüronik asit çeşitleri, doğal bitki özleri, vitaminler ve kolajenle formüle edildi. Sağlık Bakanlığı Kozmetik Yönetmeliği ile Avrupa Birliği Kozmetik Yönetmeliği’ne uygun kaliteli ve güvenli hammaddelerle üretildi."

Büyüyen ve gelişen kozmetik sektörüne ilişkin düşüncelerini de paylaşan Özdemir, yeni tip koronavirüs salgınıyla birlikte çevrimiçi satışlarda inanılmaz bir artış yaşandığını, tüketici alışkanlıklarının değiştiğini ve müşterilerin kendi ciltlerine uygun etkili aynı zamanda yenilikçi ürün deneme eğilimi gösterdiklerini ifade etti.

Özdemir, "Biz de popülerliği dünyada hızla artan, sonuçları çok başarılı olan Bakuchiol ile pazara hızlı bir giriş yapacağımıza ve güçlü Ar-Gemiz ve pazarlama ekibimizle kısa sürede geniş bir kitleye ulaşacağımıza ve yüksek bir memnuniyet sağlayacağımıza inanıyoruz." dedi.

Özdemir Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özdemir de davetlerini kırmayarak lansmana katılan bütün misafirlere hoş geldiniz diyerek By Derm Beauty'nin hayırlı olmasını diledi.

By Derm Beauty lansmanına Özdemir Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özdemir, Dost Beykoz Yazarı ve Egemen Hestia Cam'ın kurucu ortağı Elif Çelik, bölgenin tanınan isimlerinden Muharrem Kaşıtoğlu'nun yanı sıra aile üyeleri, kurucular ve çok sayıda misafir katıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz