Büyük maç, Kıbrıs Rum Kesimi ve Beykoz

  • 11.12.2020 18:02
  • Güncelleme: 11.12.2020 18:03
  • Okunma: 4899 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Hentbol Takımı, Cup 3. Tur ilk maçında R. Şahin Köktürk’te Kıbrıs Rum Kesimi Takımı Anorthosis Famagusta ile karşı karşıya gelecek.
Büyük maç, Kıbrıs Rum Kesimi ve Beykoz

Beykoz Belediyesi GSK Takım Antrenörü Mesut Ilgın, Spor Toto ile üst düzey bir mücadele sergilediklerini söylerken, "Bu maçta daha az hata yapan biz salondan galip ayrıldık. Tabii ki önemli bir galibiyet alıp avantaj yakaladık ancak hiç bir şey bitmiş değil, önümüzde ilk yarının son maçları ile uzun bir ikinci yarı maçları olacak. Bu maçta Kaptanımız Ümit Kırkayak sakatlığı nedeni ile kadroda yer almadı, Cemal haftalardır sakatlığına karşın oynamakta. Bu sıkıntılı süreçte gelen bu galibiyetin anlamı bizim için de çok farklı oldu"  diye konuştu.

Hafta sonunda Pazar Günü Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Cup 3. Tur ilk maçında Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Kıbrıs Rum Kesimi Takımı Anorthosis Famagusta Hentbol ile karşı karşıya gelecek olan Beykoz Belediyesi Takımında antrenmanlar devam ediyor.

Takım Antrenörü Mesut Ilgın rakiplerinin kendiler için kapalı kutu anlamı taşıdığına vurgu yaparken, "Doğrusunu söylemek gerekirse rakibimiz hakkında etraflıca bir bilgimiz yok. Pazar günü çıkıp her zamanki istek ve heyecanla oynayacağız. İlk maçta iyi bir avantajlı skor alma düşüncesindeyiz. Bir hafta sonra ise Kıbrıs'ta rövanş maçına çıkacağız. Tek üzüntümüz bilindiği üzere ülkemizde de bir pandemi süreci yaşanmakta ve tribünlere seyirci alınmıyor. Bu maçı dolu tribünler önünde oynamak çok güzel olurdu" şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi GSK-Anorthosıs Famagusto EHF Cup 3.Tur İlk Müsabakası Pazar Günü Saat 17.00'de Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanacak. Konuk Takım bugün (Cuma) Sabiha Gökçen Havaalanından İstanbul'a geldi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Hentbol