Büyük Beykoz taraftarı kesinlikle karamsarlığa kapılmasın

  • 0
  • 1981
Büyük Beykoz taraftarı kesinlikle karamsarlığa kapılmasın
Büyük Beykoz taraftarı kesinlikle karamsarlığa kapılmasın
Büyük Beykoz taraftarı kesinlikle karamsarlığa kapılmasın

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 takımında geride kalan hafta sonunda oynanan ve 1-1 beraberlikle tamamlanan Leventspor maçının yankıları sürüyor.

Sezona tabiri caizse fırtına gibi bir giriş yapan ve bu maçtan önce çıkmış olduğu 6 müsabakasından da galibiyetle ayrılan Leventspor'a ilk kez puan kaybı yaşatan Boğaziçi ekibinde hem şansızlıktan hem de hakem kararlarından farklı bir bakış açısı var.

Sarı-Siyahlı ekibin Asbaşkanı Sedat Kaba, maçın hakeminin tercih haklarını Leventspor'dan yana kullandığını ve de özellikle ikinci yarıdaki yaşadıklarının kendilerini isyan noktasına getirdiğini vurguladı.

"Leventspor maçına eksik futbolcularımız olmasına karşın çok iyi hazırlandık. Rakibimizden mutlak surette puan alacağımızı biliyorduk, bu inanç hepimizde vardı, ancak tek puanla yetinmek zorunda kaldık. Verilecek bir penaltımız güme gitti, maçta tam ritim tutturmuşken yanlış kararlar futbolcularımızın maalesef çok etkilenmesine neden oldu. Bu arada son bölümde karşı karşıya kaçırdığımız bir pozisyon var ki bu golle sonuçlansa idi, yeni haftaya çok daha güzel başlangıç yapabilirdik.” diye konuşan Kaba şöyle devam etti:

Gülsuyu ile belki de sezonun en önemli müsabakasına çıkacağız. İlk 2 hedefimiz için rakiplerimizden biri olan Gülsuyu karşısında alınacak bir deplasman galibiyeti gruptaki dengeleri çok değiştirir. Şartlar ne olursa olsun Büyük Beykoz camiası kesinlikle karamsarlığa kapılmasın.

Spor Servisi

Hekimbaşı’nı Beykoz’dan 5 golle uğurladı
Önceki Hekimbaşı’nı Beykoz’dan 5 golle uğurladı
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz