Kültür

Büyük Beykoz Derneği açılıyor

Büyük Beykoz Derneği açılıyor
20.05.2016 11:17
| | |
4589

Büyük Beykoz Kültürel Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'nde beklenen gün yaklaşıyor. Cumartesi günü 14.00'te açılışı yapılacak olan dernek Beykozlular ile buluşuyor.

KOZ - DER Başkanı Nihat Çamurcu yaptığı açıklamada,

"Bu zamana kadar tarihi doğası, denizi ve köklü bir Spor Kulübü ile adından sıkça söz ettiren şimdi ve gelecekte İstanbul'un en güzide semti olan Beykoz, bu zamana kadar sınırları içinde yerel dernekler barındırmasına rağmen Beykoz'un kendine özgü tarihi ve kültürü ön plana çıkartılamamıştır. Gençlere bu tarihi ve kültürü ön plana çıkartacak bir derneği olmamıştır. Oldu ise de bu amaca hizmet etmemiştir.

Uzun bir süreç sonunda açılacak olan derneğimizde yönetimimiz arasında paylaştığımız görevler ile sosyal kültürel ve sportif alanlarda faaliyet ve etkinlikler düzenleyerek Beykoz'da güzel işlere imza atacağız.

Derneğimizin işletmesi diğer derneklerin aksine kafe tarzında olup Beykozlu vatandaşların hizmetinde olacaktır. Bu zamana kadar yanımızda olup bizlere destek veren Beykoz halkına teşekkür eder açılışımıza bekleriz" dedi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Dernek, Açılış

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"