Büyük Beykoz’a karamsarlık yakışmaz

  • 0
  • 4519
Büyük Beykoz’a karamsarlık yakışmaz
Büyük Beykoz’a karamsarlık yakışmaz

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubunda mücadele eden Beykoz 1908, çıkmış olduğun ikinci maçında da galibiyet sevinci yaşayamadı.

Boğaziçi ekibi grup ikincisi olarak dahil olduğu Klasman A Grubunda ilk maçında Beşyüzevlerspor'a 3-1 mağlup olduktan sonra, ikinci maçını geride kalan hafta sonunda Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ile yapmış ve 2-2'lik beraberlikle ayrılmıştı.

Sarı-Siyahlı ekipte Futbol A Takım Sorumlusu olan Ali Metin, son derece üzgün ama kızgın olduklarına vurgu yaparken, "İlk maçı değerlendirmeye gerek yok çok kötü bir günümüzde yakalanıp Beşyüzevlerspor'a puan kaybettik. Ama ikinci maçımız için çok şey konuşulabilir... Kazandığımız maçın 2 dakikalık ekstra uzatma bölümünde maalesef beraberliğe dönüştüğüne şahitlik ettik. Yazık, bu kadar emek harcıyoruz, takımımızı güzel bir dönüş yapmış siz fazladan uzatmanın da uzatmasını oynatıyorsunuz. Klasman Grubu telafisi olmayan maçlar içermekte ve bu yanlış tercih yüzünden 3 puandan olduk. Bu maçları kaldıramayacak hakemleri lütfen maçlarımıza vermesinler... Bu büyük camiaya hafta sonunu adeta zehir ettiler..." diye konuştu.

Klasman Grubundan ilk 4 takımın çıkacağını hatırlatan Ali Metin, "Her maçtan çıkarılacak dersler var, elbette ki teknik kadromuz bunun değerlendirmesini yapmakta. Büyük Beykoz'a karamsarlık yakışmaz, hafta sonunda oynayacağımız Küçükçekmecespor karşılaşması tam bir dönüm maçı haline geldi. Biz bu stresli ortamdan çıkmak için mutlak surette sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Yeter ki sahada adil bir yönetim olsun... Beykoz'a gönül verenlerin bu güvenlerini kim boşa çıkarmak ister ki... Maç gününe kadar kafalardan tüm olumsuz düşünceler atılıp, pozitif düşünmek şart." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un futsal kızları Türkiye Yarı Finallerine kaldı
Önceki Beykoz’un futsal kızları Türkiye Yarı Finallerine kaldı
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz