Büşra Taşçıoğulları Dost Beykoz Ailesi'ne katıldı

  • Güncelleme: 13.10.2014 00:11
  • Okunma: 21339 kez
  • Yorum: 4
29 yılda yetiştirdiği binlerce öğrenci, verdiği yüzlerce konferans, seminer ve ders atölyeleriyle kendini İslam’a ve Kur’an’a adayan İftah İlim ve Kültür Derneği Başkanı Büşra Taşçıoğulları Dost Beykoz Ailesine katıldı.
Büşra Taşçıoğulları Dost Beykoz Ailesi'ne katıldı

Kadrosunda yer alan birbirinden değerli isimlerle 12 yıldır Beykoz’a kültür ve eğitim konularında önemli hizmetler veren Dost Beykoz, Büşra Taşçıoğulları’nın aileye katılmasıyla yazar sayısını 20'ye çıkardı.

1987 yılında başladığı ilim yolculuğunda yurt içi, yurt dışı seminerler, atölyeler ve eğitimlerle binlerce talebe yetiştiren; verdiği seminerlerle binlerce gönüllüye İslam’ı ve Allah Resulu’nu (SAV) anlatan; 2011 yılında kurduğu ve Başkanı olduğu İftah İlim ve Kültür Derneği ile hizmetlerini akademik zemine taşıyan Büşra Taşçıoğlulları bundan böyle yazılarıyla Dost Beykoz’da olacak. 

Taşçıoğulları, başkanı olduğu İftah İlim ve Kültür Derneği’nde hafta içi günlerde Kur’an, İslam ve Tasavvuf konularının yanı sıra, Arapça, Tefsir, Siyer gibi derslerle yüzlerce öğrenciye eğitim veriyor. Ayrıca Hafızlık Sınıfı da bulunan dernekte hafta sonları, sömestr ve yaz tatillerinde de genç talebelere özel sınıflar kuruluyor.    

Taşçıoğulları’nın 2013’deki  “Sen hangi harfsin?” adlı kitabının yanı sıra hazırlık aşamasında olan iki kitabı daha var.

Haber Merkezi  

Yorumlar (4 Yorum)

Sinan Kavrak (7 yıl önce)

Dost Beykoz Ailesine hoş geldiniz kıymetli Hoca Hanım. İnşallah okurlarımıza yep yeni ufuklar açacaksınız.

A.Raif Öztürk (7 yıl önce)

Büşra Taşçıoğulları kardeşimize HOŞ GELDİNİZ diyor, hayırlı olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum...

Talip Ercan (7 yıl önce)

Büşra Hanıma , Dost Beykoz ailesine katıldığı için hoş geldiniz dileklerimle birlikte yazılarınından geniş bir kesimin yararlanacağı düşüncemi sunmak isterim.

Sema Ozturk (7 yıl önce)

Hayatimi degistiren beni irsad eden cok kiymetli hocam sabirsizlikla bekliyorum yazicaklarinizi...

Yorum Yaz