Buray'a gelmeyen çok şey kaçırdı

  • 29.06.2022 23:20
  • Güncelleme: 29.06.2022 23:21
  • Okunma: 6309 kez
  • Yorum: 1
Türk pop müziğinin sevilen ve dinlenme rekorları kıran ismi Buray, Beykoz Sahili'nde binlerce kişiye en sevilen şarkılarını seslendirdi.
Buray'a gelmeyen çok şey kaçırdı

Beykoz sahili, Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği sahil etkinlikleri kapsamında bu akşam bir başka sevilen sanatçıyı ağırladı.

Beykoz Sahil etkinlikler kapsamında sahneye gelen Buray, 1.5 saat boyunca sevilen şarkıları vokalistleriyle birlikte unutulmaz anlar yaşattı.

Sen sevda mısın, Alaz alaz, sahiden, kehanet, 1 şişe aşk, deli kız, seni sevmiyorum artık, istersen ve rampapapam gibi sevilen şarkılarını Beykozlular için seslendiren Buray, enerjisiyle de dinleyicilerini vokal haline getirdi.

Teşekkür etmek için sahneye gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, "Beykozlu gençler, harikasınız. Buray ve ekip arkadaşlarını yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Her birinize sağlık ve afiyet diliyorum" ifadelerini kullandı.

Aydın, daha sonra Buray'a sarılarak teşekkür çiçeğini takdim etti.

Sahil yolu kilitlendi

Buray konseri için binlerce Beykozlu sahile akın etti. Bu nedenle sahil yolunda uzun araç kuyrukları oluşurken birçok vatandaş yürüyerek evine gitmek zorunda kaldı.

Burcu Güneş sahne alacak

Beykoz sahil etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Burcu Güneş 1 Temmuz 2022 Cuma akşamı saat 21.00'de Beykozlu sevenlerinin karşısına çıkacak.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Video, Buray, Konser

Yorumlar (1 Yorum)

Salih salih (2 ay önce)

Cok şey kazandı

Yorum Yaz