Bungalov mağdurları Beykoz'da suç duyurusunda bulundu

  • 0
  • 5289
Bungalov mağdurları Beykoz'da suç duyurusunda bulundu
Bungalov mağdurları Beykoz'da suç duyurusunda bulundu

Bungalov kiralamak isteyen 4 arkadaş dolandırıldıkları iddiasıyla Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Sapanca’da tatil yapmak isteyen Nurdan Yılmaz, Tuba Demircioğlu, Şerife Dinç ve Dilek Yılmaz isimli dört arkadaş sosyal medyada gördükleri Ekinci Bungalov’dan rezervasyon yaptı.

Sosyal medya platformu Instagram’da yer alan WhatsApp numarası üzerinden iletişime geçtikleri kişi bungalov evlerin fotoğraflarını, konumu ve ücretini paylaştı. 

Kampanya nedeniyle ücretin peşin ödenmesi durumunda günlük 2500 liradan 2000 liraya fiyatı düşeceklerini ifade eden şahıs rezervasyonun üç gün önceden iptal edebilmesi durumunda da ücretin iade edileceğini belirtti.

Bu tutarı gönderilen IBAN numarasına yatıran arkadaşlar sonrasında Ekinci Bungalov’a ulaşamadı.

Nurdan Yılmaz, Tuba Demircioğlu, Şerife Dinç ve Dilek Yılmaz isimli dört arkadaş dolandırıldıkları gerekçesiyle Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Bungalov İşletmecileri Derneği Başkanı Ali Safa Alaçam dernek üzerine kurdukları sosyal medya hesabından 3 günde 300'e yakın kişiye bu konuda yardımcı olduklarını ve yakın bir zamanda kurumsal bir numara alarak çağrı merkezi kuracaklarını da açıkladı.

Alaçam ayrıca, bu konuda mağduriyet yaşayan herkesi savcılığa suç duyurusunda bulunmaya davet etmişti.

Haber Merkezi

Eleştiri-Yorum
Önceki Eleştiri-Yorum
Türk-Alman Üniversitesi akademik kadrosu genişliyor
Sonraki Türk-Alman Üniversitesi akademik kadrosu genişliyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz