Sponsorlu Haber

Bu yazıyı okumadan trafik sigortası yaptırmayın

Bu yazıyı okumadan trafik sigortası yaptırmayın
21.01.2017 13:26
| | |
5001

Trafik sigortası, Karayolları Kanunu gereğince karayoluna çıkan tüm motorlu araçlar tarafından yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır.

Trafik sigortası yaptırmayan araç sahipleri trafikten men edilme gibi ceza uygulamaları ile karşılaşabilir. Trafik kazası durumunda karşı tarafa verilen hasarı karşılayan trafik sigortası, araç sürücülerine tanınan teklifli indirim fırsatı ile en uygun fiyatla poliçelendirilebiliyor. Trafik sigortası sorgulama işlemi ile sigorta şirketlerinin sunduğu en düşük ve en yüksek fiyatları sorgulama imkanı bulan araç sahipleri avantajlı fiyatlarla karşılaşıyor. Sürücülerin var olan trafik sigortası poliçelerinden daha uygun fiyatlı bir ürün bulduklarında geçiş yapma hakları da bulunuyor. 

Araç sahipleri, aracın modeli, yılı, araç sahibinin profili ve bulunduğu iline göre hesaplanan trafik sigortasını karşılaştırıp, en uygun teklifli sigortayı satın alabilme fırsatına sahip oluyor. 

Trafik sigortası alırken karşılaştırma yapın 

Her sigorta şirketinin günden güne değişen istatistiksel verileri olduğundan, aynı araç için farklı şirketler tarafından çok farklı poliçe fiyatları ortaya çıkabiliyor. Teklifli trafik sigortası sorgulama işleminden önce araç sahipleri tek tek sigorta şirketlerinin kapısını çalıyor, elde ettikleri bilgilerle trafik sigortası yaptırıyordu. Ancak şimdi online sigorta brokerı Koalay.com ile birçok sigorta şirketinden aynı anda teklif alınabiliyor ve karşılaştırma yaparak en avantajlı trafik sigortası satın alınabiliyor. 

Teklifi Koalay’dan alın, avantajı yakalayın 

Koalay.com’da farklı illerde yaşayan, farklı yaş gruplarında, farklı cinsiyetlerde ve farklı araç kasko değeri olan araçlara sahip profillerde teklifli trafik sigorta alan araç sahipleri arasında araştırmalar yapıldı. Ortaya çıkan sonuçlar gösteriyor ki sigorta şirketleri tarafından verilen trafik sigortası tekliflerini karşılaştırarak poliçe satın alanlar %258’e varan avantajlara sahip. 

Birçok sigorta şirketini eş zamanlı olarak sorgulayan ve ihtiyaca uygun en iyi teklifleri aynı anda ekrana getiren Koalay.com’dan hızlı bir şekilde işlem yapılabiliyor. 

Sigorta şirketleri arasında ayrım yapmadan tarafsız ve objektif bir arama yapan Koalay.com’da Mapfre Genel Sigorta, HDI Sigorta, Güneş Sigorta, Anadolu Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Allianz Sigorta, Zurich Sigorta, Unico Sigorta, Groupama Sigorta, Ergo Sigorta, Aksigorta, Ray Sigorta, Eureko Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Axa Sigorta gibi sigorta şirketlerinden teklif alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Trafik Sigortası, Trafik Sigortası Sorgulama

1 Yorum
erkan 21.01.2017 18:01:37

işte bu trafik sikorta karışıklığı ve buna benzer çok konular var bunların tek sebebi suçlusu AK parti hükümetidir unutmayın

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"