Bu akşam Beykoz’da yer yerinden oynayacak

  • 23.09.2017 11:06
  • Güncelleme: 23.09.2017 11:11
  • Okunma: 13557 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Geleneksel Toplu Sünnet Şöleni’nde 645 çocuğa renkli ve eğlenceli bir sünnet düğünü yapacak. Düğünde sanatçı Simge’de konser verecek.
Bu akşam Beykoz’da yer yerinden oynayacak

23 Eylül Cumartesi günü Tarihi Beykoz Çayırı’nda yapılacak Toplu Sünnet Şöleni’nde 645 delikanlı adayı, erkekliğe ilk adımı atacak. Törende sünnet çocuklarına günün anısına bisiklet hediye edilecek.

Gecede sevilen sanatçı Simge, beğenilen şarkılarını çocuklar için seslendirecek.

Programda halk oyunları, jonglör, maskotlar, yarışma, müzik ve animasyon gösterileriyle sünnet çocukları, aileleri ve yakınları eğlenceli bir akşam yaşayacak. Gecede misafirlere sünnet pilavı ikram edilecek.

Simge Sağın Kimdir?

8 Ağustos 1981 yılında İstanbul Şişli’de dünyaya geldi. Müzisyen bir babanın kızı oluşu hayatının her anında müzikle iç içe büyümesine sebep oldu. 12 yaşında gitar çalmaya ve besteler yapmaya başladı.

İçindeki müzik sevgisini hiç kaybetmeyen Simge, müzikle ilgili çalışmalarını İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümünü kazanarak devam ettirdi. Okulda Alaattin Yavaşça, Selahattin İçli gibi pek çok değerli müzisyenle çalışma şansı buldu. Öğrencilik sürecinde popüler müzik camiasında çalışmaya başlayan Simge, ilk profesyonel deneyimini Zeynep Dizdar orkestrasında kazandı. Daha sonrasında Gülşen’e 4, Yaşar’a 2 ve Serdar Ortaç’a 2 sene sahnede vokalist olarak eşlik etti.

Sahne deneyimleri dışında pek çok jingle ve dizi müziği çalışmasını seslendirdi. “Annem” dizisi için Kıraç ile yaptığı düet ve Süper Fm’in jeneriği bunlardan bazıları. 2011 yılında  “Yeni Çıktı” adlı albümüyle müzik piyasasına ilk solo albümü ile giriş yapan Simge, 2014 yılında prodüktörlüğünü kendi üstlendiği single çalışması ‘Bip Bip’ i çıkardı. 2015 Haziran ayında DMC etiketiyle yayınladığı Riff Cohen - Dans Mon Quartier cover’ı olan, Sibel Algan'ın türkçe söz yazdığı ‘Miş Miş’ isimli single çalışmasıyla dijital platformlarda,radyo ve tv'lerde zirvedeki yerini koruyan sanatçı, video klibiyle 3 ay içinde Youtube’da 55 milyon izlenme ile rekor kırdı. Klip şu anda 150 milyon izlenme sayısını geçti.

Toplu Sünnet Şöleni

Tarih: 23 Eylül 2017Cumartesi

Saat: 19.30

Yer: Tarihi Beykoz Çayırı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz