Sponsorlu Haber

Bonus Flexi'de Kart Ücreti Ödemezsiniz

Bonus Flexi'de Kart Ücreti Ödemezsiniz
29.12.2016 18:36
| | |
4509

Tüm alışverişlerinizin ve ödemelerinizin avantajlı kredi kartı Bonus Flexi’de kart ücreti ödemeden, bol taksitli ve bol bonuslu alışverişler yapabilirsiniz.

Flexi’de diğer Bonus kredi kartlarında olduğu gibi size uygun finansal çözümlerden de yararlanabilirsiniz.

Bonus kredi kartları arasında yıllık kart ücreti gerektirmeyen Flexi ile binlerce Bonus üye işyerinden yaptığınız alışverişlerde bonus kazanır ve kazandığınız bonuslarla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus Flexi kredi kartınıza başvurmak ve Bonus’un ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak için vakit kaybetmeden bonus.com.tr internet sitesini ziyaret edin. 

Bonus Flexi’nin avantajları

Bonus Flexi ile birçok Bonus avantajından ve kampanyasından yararlanabilirsiniz. Peşin ödediğiniz ama taksitle ödemenin bütçenize daha uygun olacağını düşündüğünüz harcamalarınızı taksitlendirebilir, bu ay yapmak zorunda olduğunuz ancak bir sonraki ay ödeyebileceğiniz peşin alışverişlerinizi 1 ay sonraya erteleyebilirsiniz.

Eğer Bonus Flexi kredi kartına sahipseniz acil nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz çözümler bulunuyor. Ekstre Atlat ile ekstrenizi 1 ay sonraya erteleyebilir, Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, Taksitli Para ile ihtiyaçlarınızı ertelemezsiniz. Hesabınızda para olmasa da Karttan Havale/EFT ile internet şubesinden havale ve EFT yapabilirsiniz.

Bonus Flexi kredi kartınız ile yıllık 5.000 TL ve üzeri alışveriş tutarına ulaştığınızda, harcama tutarınızın %0.2’si oranında hediye bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Flexi tüm Bonus kampanyalarından ve ihtiyacınıza uygun finansal çözümlerden yıllık kart ücreti ödemeden faydalanabilirsiniz. Flexi ile otomatik ödeme talimatı verebilir, harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. En ihtiyaç duyduğunuz anda hayatınızı kolaylaştıran finansal çözümler ve Flexi ayrıcalıkları için bonus.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yıl öncesi yapacağınız alışverişlerde bol Bonus Flexi kredi kartına bonus.com.tr web sitesinden hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. İnternetten kredi kartı başvurusu işleminiz sırasında girdiğiniz tüm bilgiler VeriSign SSL sertifkası ile %100 güvence altına altındadır. Başvurunuz onaylandığında Flexi kredi kartınız adresinize gönderilecektir.

Anahtar Kelimeler: Flexi, Bonus, Kredi Kartı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"