Boğazın Yargıçlarından Beykoz camiasına çağrı

  • 0
  • 6943
Boğazın Yargıçlarından Beykoz camiasına çağrı
Boğazın Yargıçlarından Beykoz camiasına çağrı
Boğazın Yargıçlarından Beykoz camiasına çağrı

İstanbul SAL Klasman A Grubunda mücadele eden Beykoz 1908, Cumartesi günü deplasmanda yapacağı Küçükçekmece maçının hazırlıklarını hem sahada hem tribünde sürdürüyor.

Sarı - siyahlı futbolcular haftanın son çalışmasını Beykoz Stadında yaparken, maçın genel taktiği üzerinde duruldu. Öte yandan ilk 2 maçta tribünlerden verdikleri büyük desteğe karşın galibiyet sevinci yaşayamayan Beykoz tribünleri Küççükçekmecespor maçına özel önem veriyor.

Mücadele öncesinde 'Boğazın Yargıçları' tribün grubu liderleri Ogün Koç ve Sertan Yıldız'dan Beykoz halkına çağrı bir çağrı yapıldı.

Yapılan çağrıda, "Hepimizin bildiği üzere takımımız geçen sezon talihsiz bir şekilde BAL Ligi'nden Süper Amatör Lig'e düşmüştür. Bu durum Beykozspor sevdalılarını derinden üzmüştür. Ama Yönetim Kurulumuz bu semtin yerinin bu lig olmadığını hatta BAL bile olmadığını düşünerek sağ olsunlar ciddi bir kadro kurup tekrar Bölgesel Amatör Ligi hedef göstererek sezona başladılar. Takımımız çok şükür hedeflediği yolda emin adımlarla ilerlemektedir.” denildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

Cumartesi günü Nurtepe Stadı'nda oynanacak olan Play-Off’un 3. maçında Küçükçekmece ile karşılaşacağız. Bu maç bizler için ve takımımız için çok önem arz etmektedir. Bu maçın 6 puan değerinde olduğunu tüm Beykoz halkının ve futbolcu kardeşlerimizin bilmesini istiyoruz. Kazanmamız durumunda şampiyonluk yolunda ciddi bir avantaj sağlayacağız.

Bu zorlu karşılaşmada Beykozspor’a gönül vermiş, bu semti seven herkesi Cumartesi günü Nurtepe Stadı'nda oynanacak olan Küçükçekmece maçına davet ediyoruz. Tribünleri doldurmamız takımımız içinde extra bir motivasyon kaynağı olacaktır. Herkesin 2-3 saatini ayırıp takımımıza 90 dakika destek verip galip geleceğimizi umut ediyoruz.

Sarı siyahlılar Cumartesi günü 12.00'de Beykoz Meydanı'nda toplanacak, 14.00'te otobüsler kalkacaktır.

Spor Servisi

Alkollü Başkan Beykoz’da gençleri tartakladı
Önceki Alkollü Başkan Beykoz’da gençleri tartakladı
Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Sonraki Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz