Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor

  • 0
  • 2037
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor

Geleneksel 3. Halil İbrahim Soyer Anma Dostluk Futbol Turnuvası'nda, Boğazın Yargıçları Masterler takımı topladığı puanlarla iddialı takımlardan biri oldu.

Boğazın Yargıçları Masterler Takımı 4. Hafta müsabakaları kapsamında Çotanak Masterler ile Paşabahçe Stadında karşı karşıya geldi.

Her iki takımın da üst düzey futbol ile tempolu ve centilmence bir maç görüntüsünü sahaya yansıtmaları dikkatlerden kaçmazken maçı 4-3'lük skorla kazanan Boğazın Yargıçları Masterler Takımı yoluna namağlup devam etti.

Dk.5 Çotanak Masterler takımının maçtaki ilk etkili atağında ceza alanı içinde yakın mesafeden iki vuruşu Kaleci Uğur çıkarsa da 3.kez topu önünde bulunan Gökhan Şit bu kez topu ağlara gönderdi 1-0.

Dk.8 Sağ kanattan gelişen Boğazın Yargıçları Masterler Takımı atağında arka direk yönüne yapılan ortaya dokunan İbrahim Durmaz durumu eşitledi 1-1

Dk.20 Boğazın Yargıçları yarı alanından Haktan Başaran hızlı bir kaçış yapan Yavuz'a uzun mesafeli bir pas attı, onun da yaptığı vuruşta Kaleci Erdal Gül topu önce kesip sonra elinden kaçırınca Sarı-Siyahlılar 2-1 öne geçti.

Dk.49 Sağ taraftan kazanılan serbest atışta topun başına geçen Haktan Başaran mükemmel bir gole imza attı 3-1

Dk.58 Bu kez aynı güzellikte bir serbest atış golüne Çotanak Masterler adına Mehmet Salih Eren serbest atış sonrası imzasını attı 3-2

Dk.70+1 Boğazın Yargıçları Masterler Takımı atağı soldan İbrahim Durmaz ile gelişti, uzun mesafeli topu taşıyıp süren yetenekli isim yerden bir vuruşla kendisinin ikinci takımının dördüncü golüne imzasını attı 4-2.

Dk.70+3 Sağ kanattan gelişen Çotanak Masterler Takımı atağında Sabahattin maçın skorunu belirleyen golü kaydetti 4-3.

Stat: Paşabahçe

Boğazın Yargıçları Masterler: Uğur Eker, Fatih Demiray, Barış Kaya, Haktan Başaran, Oktay Aydoğan (Dk.50 Sinan Kılıç), Mustafa Turhan, Ferhat Yavuz, Turgut Altay, Osman Cüneyt Habil, İbrahim Durmaz, Yavuz Dumangöz (Dk.53 Muhittin Aydoğan)

Çotanak Masterler: Erdal Gül, Hidayet Makas, Engin Tamzaralı, Sabahattin Albayrak, Bülent Doğan (Dk.63 Gökhan İmamcı), M.Salih Eren, Kahraman Eryiğit (Dk.63 Barış Soner), Gökhan Şit, Gökhan Makas (Dk.45 Engin Eren), Kadir Şişman (Dk.45 Nuh Tamzaralı), Aşkın Kaya

Goller: Dk.5 Gökhan Şit, Dk.8 ve Dk.70+2 İbrahim Durmaz, Dk.20 Yavuz Dumangöz, Dk.49 Haktan Başaran, Dk.58 M.Salih Eren, Dk.70+3 Sabahattin Albayrak

Spor Servisi

Beykoz Masterler Kuşadası öncesi iyi sinyal verdi
Önceki Beykoz Masterler Kuşadası öncesi iyi sinyal verdi
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada