Spor

Boğazın incileri son maçına çıkıyor‏

11.03.2015 10:03
| | |
3391

2. Lig yolunda final maçları oynamaya hak kazanan Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı Perşembe günü sezonun son iç saha maçına çıkacak.

Boğazın incilerinin Şube Sorumlusu Yaşar Kesici yaptığı açıklamada, "Bu sezon gerçekten de üst düzey bir voleybol sergileyerek Beykoz'a voleybol sevgisini geri getiren sporcularımızı kutluyorum. 2014-15 sezonunda yer aldığımız grubu şampiyon olarak tamamladık. Şimdi son maçımızı oynayıp final etabı maçlarını bekleyeceğiz. Hayırlısı ile 2.Lige çıkma niyetindeyiz, bunu başaracak kadro bizde var" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise sezon başında belirlenen hedefin ilk aşamasının başarı ile neticelendiğini söylerken, "Ben başta Takım Antrenörümüz Bektaş Durmaz Hocamız olmak üzere grup şampiyonluğunda emekleri olan tüm sporcularımızı canı gönülden kutluyorum. Bizleri fazlası ile mutlu ettiler. Şimdi onlardan aynı başarıyı final maçlarında da görmek istiyoruz.  Şimdiden başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz ise yaptığı açıklamada, "Grup maçlarımızı Yalova Çiftlikköy Belediyespor müsabakası ile tamamlamış olacağız. Bu sezon üst düzey voleybol sergiledik, oynadığımız oyun ve sergilediğimiz performans ile voleybol camiasında dikkatleri çeken bir ekip olduk. Finallerdeki rakiplerimizi tanımaya çalışıyoruz. Biz takım olarak TVF 2.Ligini fazlası ile hak ettiğimiz düşüncesindeyiz" dedi.

Beykoz Belediyespor ile Yalova temsilcisi Çiftlikköy Belediyespor ile oynanacak son grup karşılaşması Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Perşembe günü 16.00'da başlayacak. Bu maç aynı zamanda Boğazın İncilerinin kendi evinde taraftarları ile buluşacağı son karşılaşma olacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz, Beykoz Belediyespor, Boğazın İncileri, Kızlar, Voleybol, Bektaş Durmaz, Muharrem Kaşıtoğlu, Yaşar Kesici

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"